Zamknij
REKLAMA

Mnóstwo sportowego ducha dla malucha! Przedszkoliada Tour zawitała znów do Płońska [Foto]

15:15, 05.02.2020 | DT
REKLAMA
Skomentuj
Martę Michalak podczas rozgrzewki wspierali tacy oto goście ;-) [Foto: DT]

Marta Michalak, lokalna promotorka ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, która postawiła sobie za cel krzewienie kultury fizycznej wśród najmłodszych, w środę zaprosiła dzieci na  kolejną już sportową zabawę w drużynie czerwonego Kangura, który jest 'znakiem rozpoznawczym' całej akcji.

Dzisiejsza impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród ponad 200 uczestników znalazły się maluchy z publicznych jak i prywatnych płońskich przedszkoli oraz podopieczni Fundacji ''Odzyskać Radość".  

Tu świetna zabawa idzie w parze z podnoszeniem sprawności i aktywności fizycznej dzieciaków. Początkującym sportowcom zaproponowano zajęcia z piłki nożnej, ręcznej, koszykówki, siatkówki, czy też ćwiczenia ogółnorozwojowe. Przewidziano również kącik plastyczny i strefę zdrowej żywności. W roli pomocników Marty sympatyczni zawodnicy Płońskiego Towarzystwa Siatkówki, Klubu Biegacza im. P. Sekowskiego w Płońsku oraz wolontariusze. Radości z trafionego kosza, czy zdobytej bramki było co niemiara. Nieodzowny okazał się doping siedzących na trybunach rodziców. 

Oczywiście na małych sportowców czekały okolicznościowe pamiątki, m.in.: dyplomy aktywnego przedszkolaka oraz medale. Nie zabrakło podziękowań dla przedszkoli oraz partnerów przedsięwzięcia. To był pierwszorzędny start do przygody ze sportem :-)

Więcej zdjęć z płońskiej edycji Orlen Przedszkoliada Tour 2020 znajdziecie poniżej. 

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Nieprawda!!!Nieprawda!!!

3 1

Nie wierzę! To nie może być prawda. Przecież w tym mieście dzieją się same złe i patologiczne rzeczy. Patologia patologia !!! 18:37, 05.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MadkaMadka

0 0

Nasze bąmbelki... 05:27, 06.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone