Zamknij
REKLAMA

Radni przy piłce. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę [FOTO-VIDEO]

10:21, 30.12.2019 | KJ
REKLAMA
Skomentuj
Kapitanowie drużyn: Marcin Kośmider i Józef Bluszcz tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego Mikołajewskiego [Foto: Krystian Jobski]

Nie ma jak integracja przez sport. Taką formę spędzenia wolnego czasu zaproponowano naszym samorządowcom przy okazji wieńczącego rok w MCSiR w Płońsku powiatowym turnieju klubów w halowej piłce nożnej. Naprzeciwko siebie stanęli rajcy miejscy i radni powiatowi. Liczyła się dobra zabawa, a do tej przystąpili...:

W drużynie reprezentującej miasto: Marzanna Stasiak, Monika Zimnawoda, Marcin Kośmider, Waldemar Senderski, Andrzej Ferski, Andrzej Kwiatkowski, Krzysztof Tucholski, Ryszard Antoniewski i Mariusz Prusak. Z kolei w ekipie powiatowej skład nieco węższy. Józef Bluszcz, Krzysztof Wrzesiński, Krzysztof Kruszewski, Andrzej Różycki, Patryk Sokołowski, zostali wsparci duetem powiatowych pracowników - Kamilem Kobylińskim (na co dzień trenerem pierwszej drużyny PAF-u) oraz Pawłem Zacieskim ze starostwa.

Wynik, jak podkreślali uczestnicy meczu, był kwestią drugorzędną, niemniej jednak odnotujmy, że to zespół ''powiatowców" wygrał 4:2 w spotkaniu zaplanowanym na dwa razy osiem minut.

Pamiątkowe dyplomy za udział w tym specjalnym meczu wręczyła samorządowym piłkarzom i piłkarkom starosta Elżbieta Wiśniewska, a gratulował m.in. Andrzej Nizielski, jeden ze współorganizatorów wydarzenia. Za rok czas na rewanż, w pełniejszych składach ;-) Więcej zdjęć z towarzyskiego meczu znajdziecie poniżej. 

(KJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

UczeńUczeń

5 10

Kiedyś miałem uprzedzenia, ale ten Kośmider to jest jednak całkiem spoko. 11:07, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiedzionyZawiedziony

3 2

Radnego Barańskiego nie było
...na sesjach też jakby... 12:38, 30.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

2 2

I dobrze. Mała strata... 16:22, 30.12.2019


REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone