Zamknij
REKLAMA

Radni przy piłce. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę [FOTO-VIDEO]

10:21, 30.12.2019 | KJ
Skomentuj Kapitanowie drużyn: Marcin Kośmider i Józef Bluszcz tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego Mikołajewskiego [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Nie ma jak integracja przez sport. Taką formę spędzenia wolnego czasu zaproponowano naszym samorządowcom przy okazji wieńczącego rok w MCSiR w Płońsku powiatowym turnieju klubów w halowej piłce nożnej. Naprzeciwko siebie stanęli rajcy miejscy i radni powiatowi. Liczyła się dobra zabawa, a do tej przystąpili...:

W drużynie reprezentującej miasto: Marzanna Stasiak, Monika Zimnawoda, Marcin Kośmider, Waldemar Senderski, Andrzej Ferski, Andrzej Kwiatkowski, Krzysztof Tucholski, Ryszard Antoniewski i Mariusz Prusak. Z kolei w ekipie powiatowej skład nieco węższy. Józef Bluszcz, Krzysztof Wrzesiński, Krzysztof Kruszewski, Andrzej Różycki, Patryk Sokołowski, zostali wsparci duetem powiatowych pracowników - Kamilem Kobylińskim (na co dzień trenerem pierwszej drużyny PAF-u) oraz Pawłem Zacieskim ze starostwa.

Wynik, jak podkreślali uczestnicy meczu, był kwestią drugorzędną, niemniej jednak odnotujmy, że to zespół ''powiatowców" wygrał 4:2 w spotkaniu zaplanowanym na dwa razy osiem minut.

Pamiątkowe dyplomy za udział w tym specjalnym meczu wręczyła samorządowym piłkarzom i piłkarkom starosta Elżbieta Wiśniewska, a gratulował m.in. Andrzej Nizielski, jeden ze współorganizatorów wydarzenia. Za rok czas na rewanż, w pełniejszych składach ;-) Więcej zdjęć z towarzyskiego meczu znajdziecie poniżej. 

(KJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

UczeńUczeń

5 10

Kiedyś miałem uprzedzenia, ale ten Kośmider to jest jednak całkiem spoko. 11:07, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiedzionyZawiedziony

3 2

Radnego Barańskiego nie było
...na sesjach też jakby... 12:38, 30.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

2 2

I dobrze. Mała strata... 16:22, 30.12.2019


REKLAMA