Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, znany w całej Polsce założyciel sieci hoteli. Miał 79 lat.
- Tadeusz Gołębiewski założyciel sieci hoteli oraz fabryki cukierniczej zmarł we wtorek – poinformowała PAP w środę odpowiedzialna za kontakty z mediami w firmie TAGO Agnieszka Gawińska.
- Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym - dodała.
Tadeusz Gołębiewski był założycielem sieci luksusowych hoteli w Polsce oraz fabryki słodyczy TAGO w Radzyminie. Miał 79 lat.
Jak podaje Wirtualna Polska, Tadeusz Gołębiewski przygodę w biznesie zaczynał 50 lat temu. Rozpoczął od produkcji ciastek.
Firmę Tago założył w wieku 23 lat, po ukończeniu SGH.
Dzięki sukcesowi w tej branży zaczął budować obiekty hotelarskie. Pod szyldem Gołębiewskiego jako pierwszy, w latach 90. pojawił się hotel w Mikołajkach. Kolejne otwierał w Białymstoku, Wiśle i Karpaczu.
Jego ostatnią, wielką inwestycją, był (będący w trakcie budowy) hotel w Pobierowie.
..17:13, 22.06.2022
ta,na ciastkach .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tusk ogłosił decyzję ws. cen paliw. Rząd obniży...
Proszę się uspokoić panie premierze. Gdy cena za baryłkę była 30 dolarów wieksza, ceny paliw były podobne. Doicie nas gorzej jak za pisu. Cała ta zmiana, którą nawet popierałem a która miała szansę coś zmienić, okazała się farsą. I Szczerze to wszystko mi jedno, kto wygra następne wybory.
101 dolarów
16:18, 2026-03-26
Policja apeluje do mieszkańców jednej z gmin
Może to Matka Boska z Nieba zeszła sprawdzić czy miłosierdzia chrześcijańskie są bliskie polakom, jak widać nie są i zabawienia nie będzie. Amen
Alojzy
15:29, 2026-03-26
Policja apeluje do mieszkańców jednej z gmin
skoro ludzie zglaszaja to chyba nie trudno namierzyc i zajac sie odpowiednio. wystarczy chciec. niech do mnie wejda bez proszenia na posesje, to nie wiem czy zdaza wyjsc.
tedi
14:12, 2026-03-26
Zmiany w L4. Do Sejmu trafił projekt ustawy
Bardzo dobry pomysł, szczególnie dla kobiet. Pytanie czy przejdzie.
Właśnie
14:11, 2026-03-26