W środę w Programie I Polskiego Radia Kraska poinformował, że w tym tygodniu rząd przedstawi "kolejny pakiet ewentualnych luzowań na czerwiec".
W tym tygodniu przedstawimy kolejny pakiet ewentualnych luzowań na czerwiec - powiedział w środę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Jednocześnie zaapelował, by nadal pamiętać o maseczkach, dezynfekcji i dystansie społecznym.
"Sytuacja epidemiologiczna na to w tej chwili nam pozwala, bo widzimy, że koronawirus jest w odwrocie. Aczkolwiek jak zawsze z wielką ostrożnością do tego podchodzę, bo myślę, że jednak te zasady, do których jesteśmy przyzwyczajeni, powinny dalej z nami zostać - czyli maseczka, dezynfekcja, dystans. Powinniśmy cały czas o tym pamiętać" - powiedział wiceminister.(PAP)
autorka: Olga Zakolska
ozk/ krap/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Płońsk szykuje kolejne mieszkania SIM
Rodzina na swoim
11223
10:16, 2026-05-30
Dzieci bez chirurgii w Ciechanowie. Płoński szpital ape
Lekarze w Polsce zarabiają w wielu przypadkach najlepiej w Europie. I chcą coraz więcej. Np w Paryżu lekarka lecząca najcięższe białaczki dostaje na rękę pensję 2000 euro czyli ok. 9000zł .
MACIEK
09:56, 2026-05-30
Płońsk szykuje kolejne mieszkania SIM
Ustawka jak w gminie i tak dostaną kolesie
tak
18:56, 2026-05-29
Płońsk szykuje kolejne mieszkania SIM
Skończy się dzikie parkowanie na terenie zielonym...
Kierownica
15:17, 2026-05-29