SPZ ZOZ w Płońsku informuje, że od dziś w budynku przychodni, na pierwszym piętrze, działa punkt szczepień masowych.
Uruchomiono również specjalną infolinię pod numerem telefonu 791 863 600 do rejestracji osób chętnych w ramach listy rezerwowej czynny od 7:00 do 14:35. - Dzięki tej liście zwiększymy ilość osób zaszczepionych, tym samym ograniczając liczbę niezużytych szczepionek. Warunkiem jest ukończenie 18 lat i dyspozycyjność (gotowość do przybycia na szczepienie w ciągu kilkunastu minut) - podaje płońska placówka medyczna.
W ciągu najbliższych dni punkt szczepień czynny będzie w godzinach :
Procedury rejestracji :
Po 15 maja szczepienia będą odbywać się 7 dni w tygodniu (uzależnione od dostaw szczepionek).
szary, zwykły człowi10:15, 29.04.2021
Może wreszcie normalnie będzie także w Płońsku. Miałem w przychodni "Zdrowie" wyznaczony termin szczepienia na 24 kwietnia (sobota), to co tam zobaczyłem oniemiałem z przerażenia. Proszę sobie wyobrazić ponad pięćdziesięcioro osób stoi stłoczonych na schodkach prowadzących do wejścia przychodni. Brak jakiejkolwiek organizacji. Godziny wyznaczone SMS nie obowiązują, informacji żadnej. Totalna kompromitacja.
szary, zwykły człowi10:59, 29.04.2021
Pragnę dołączyć jeszcze informację do mojego komentarza. Zrezygnowałem w tym dniu ze szczepienia.
Do szarego zwykłego11:03, 29.04.2021
Widzisz, w Płońsku nikt nie szanuje szarego zwykłego człowieka. Kiedyś jeden z lokalnych nowobogackich z pogardą rzekł do mnie - ty to jesteś biednym człowiekiem. Widzę, że tak to działa w Płońsku.
Radni zdecydowali: Miasto wyemituje obligacje
Wystarczy też na nagrody dla zaradnych z magistratu? może dla pewności z 15 milionów więcej w obligacjach
Zł
21:33, 2025-06-13
Radni zdecydowali: Miasto wyemituje obligacje
Czy ja zawsze muszę prosić o zaprzestanie uszczypliwości? Źle zagłosowaliście to teraz płaćcie. Poza tym wybraliście najlepszego Dziennego Burmajera jakiego mogliście więc nie należy krytykować suwerennej decyzji rady.
Nocny Burmajer
20:16, 2025-06-13
Radni zdecydowali: Miasto wyemituje obligacje
Pani Kraśniewska to "wybitny analityk ekonomista" co już nie raz udowodniła, choćby dyrektorując w szpitalu. Ma ta Pani bardzo lekką rękę do wydawania nie swoich pieniędzy, udowadnia to na co dzień podejmując totalnie bezmyślne decyzje zakupowe np na basenie i hali sportowej. Osobiście nie powierzyłbym tej osobie złamanego grosza, powinna decydować tylko o swoich pieniądzach.
olek
19:04, 2025-06-13
Radni zdecydowali: Miasto wyemituje obligacje
Czekam na dzień w którym wykonawca zejdzie z budowy stadionu.
Zaczynają się braki
18:49, 2025-06-13