Zamknij
REKLAMA

Dlaczego nie byliśmy poinformowani o planach zamknięcia drogi...?

15:49, 04.11.2020 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Trwają prace drogowe na odcinku Płońsk - Arcelin. W środę zwracaliście się do PwS twierdząc, że nikt nie poinformował o zamknięciu drogi, a co za tym idzie o wystąpieniu utrudnień w ruchu. Powiadomiliśmy o tym fakcie starostwo. Powiatowy Zarząd Dróg przeprasza za powstałe niedogodności.

Położenie nawierzchni bitumicznej jest końcowym etapem (3-5 listopada) budowy wspomnianego odcinka w ramach unijnego projektu: „Budowa ścieżek rowerowych w ramach działania ograniczenie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej”, przypomina dziś na swoim fb w popołudniowym poście Starostwo Powiatowe w Płońsku. - W tym czasie obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Na miejscu postawiono tablice informacyjne, na których oznakowane zostały objazdy, po drogach asfaltowych. Organizacja ruchu na tym odcinku zostanie przywrócona 6 listopada - wskazują urzędnicy po przedstawieniu przez redakcję problemu.

A teraz wspomniany sygnał naszej Czytelniczki. Po godzinie 10 napisała do nas Pani Danuta: ''Mam sprawę odnośnie zamknięcia ruchu wczoraj i dzisiaj w stronę Baboszewa. We wtorek zaczęto wylewać asfalt. Nikt nie został poinformowany o zamknięciu drogi. Do naszej firmy nie mogli dojechać dostawcy, do Szerominka. Krążyli po sąsiednich miejscowościach bezskutecznie. Ja miałam umówioną wizytę u lekarza, ledwie zdążyłam wyjechać z posesji, ale nie mogłam wrócić. Mąż nie mógł wyjechać do klientów. Chcę zaznaczyć, że znajdują się na tym terenie firmy i chyba powinna być gdzieś informacja o zamknięciu drogi. Dzisiaj sytuacja jest podobna. Dostawca ciężarowym samochodem z terenu Polski przyjechał z towarem. Zastanawiał się jak ma jechać, bo w stronę Płońska i Baboszewa droga jest zamknięta. Czy ktoś pomyślał o  znajdujących się tu firmach i mieszkańcach? Chyba nie. Gdyby ktoś potrzebował pomocy ratującej życie, to by się nie doczekał. Droga od godziny 8 była zamknięta do/po 16. W środę drogą zamknięta od Płońska, asfalt jest zalany. Samochody muszą krążyć objazdem, a swobodnie można jechać do Szerominka i skręcić na Ćwiklin, bo asfalt zalewany jest dalej. Dlaczego cała droga jest zamknięta? Mamy problem z dostawcami towarów do firm.  Czy jest możliwość uzyskania na ten temat informacji?" - tyle okoliczny przedsiębiorca.

Poza facebook'ową informacją starostwa, którą opublikowaliśmy powyżej, płoński PZD odpowiada lakonicznie: - Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że w związku z pracami na drodze powiatowej na odcinku Płońsk - Arcelin, ze względu na przyjętą technologię robót, wystąpiła konieczność zamknięcia ww. odcinka drogi. Utrudnienia potrwają do dnia jutrzejszego tj. 05.11.2020 r. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności" - przekazuje dyrektor Marcin Piechocki.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

:):)

11 1

odpowiedź jedna się utworzyła : jaki dyrektor taka firma ....co tam będzie przejmował się innymi aby swoje zrobił i do domu o 16 :) Wypłatę zawsze otrzyma na czas 16:44, 04.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NieNie

12 0

mieli czasu zawiadomić, dekorowali rondo... 20:07, 04.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA