Zamknij
REKLAMA

Odzyskać świąteczną energię! Zostaw choinkę w najbliższym punkcie – chroń swoje środowisko!

17:01, 08.01.2020 | za info UM w Płońsku dodał RED
Skomentuj [Foto: sozosfera.pl/zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Świąteczne choinki, które podczas świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie towarzyszyły nam  w domach, zamiast skończyć na śmietniku, mogą wrócić do nas  w postaci ciepła w kaloryferach.

Nie potrzeba wiele wysiłku, by zrobić coś dobrego dla otoczenia.

Od środy 15 stycznia 2020 r. ruszy zbiórka choinek, które następnie trafią do miejskiej elektrociepłowni, gdzie zostaną przetworzone na zrębki drzewne i jako ekologiczne paliwo zostaną wykorzystane do ogrzewania naszych mieszkań.

Zbiórka choinek w zabudowie jednorodzinnej prowadzona będzie w następujących punktach miasta:

  • Osiedle Poświętne - ul. Parkowa 
  • Osiedle Toruńskie – ul. Toruńska 
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych  przy ul. Żołnierzy Wyklętych.

Mieszkańcy spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, TBS, ZGM choinki mogą gromadzić przy kontenerach znajdujących się przy blokach. Właściciele domów jednorodzinnych mieszkający w pobliżu bloków mogą również swoje choinki zostawić przy pobliskich kontenerach osiedlowych.

Choinki można przynosić do wyznaczonych miejsc codziennie. Akcję organizują: burmistrz Płońska, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej  i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Płońsku.

(za info UM w Płońsku dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

TopolaTopola

2 1

Taka informacja powinna być podana przed świetami ! 15:35, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA