Zamknij
REKLAMA

Kobiece spotkanie w płońskim kinie [FOTO]

09.18, 23.11.2022 RED Aktualizacja: 10.12, 23.11.2022
Skomentuj Wtorkowe spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem pań [fot.: Redakcja]
REKLAMA

W Płońsku nigdy wcześniej nie było takiego wydarzenia. -  Nazwa przedsięwzięcia ''Pierwsze Płońskie Wyjście Kobiet'' nie wzięła się bez powodu. Najprościej mówiąc, to takie tanie wyjście tematyczne dla głównie jednej grupy odbiorców jakimi są kobiety. Miasto Płońsk tego dnia stało kobietami - mówi nam główna organizatorka wydarzenia Agnieszka Pielat z Koła Gospodyń Wiejskich w Pilichówku. Spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczy chociażby pełna sala kinowa. 

Dzielenie się doświadczeniami w walce z nowotworami, projekcja filmu pt. ''Ania'' (inspirująca historia aktorki Anny Przybylskiej, która przedwcześnie zmarła na raka trzustki), rozdanie upominków dla każdej z uczestniczek spotkania, to główne punkty wczorajszego wydarzenia w płońskim emceku. 

[FOTORELACJA]1008[/FOTORELACJA]

Skąd pomysł na takie wydarzenie? - Jako osoba współpracująca z wieloma osobami i organizacjami wiem, że relacje międzyludzkie to co najmniej połowa sukcesu. Chcemy dać społecznościom możliwość wspólnego taniego spotkania połączonego dodatkowo z profilaktyką zdrowotną. Wiele osób w dzisiejszym świecie ma różne problemy zdrowotne, czasem boją się poprosić o pomoc, a czasem po prostu nie wiedzą kogo prosić. Będziemy wszyscy starali się ich wspomóc, jeżeli  tylko będzie taka możliwość - zaznacza Agnieszka Pielat. - W przyszłości planujemy kolejne tego typu spotkania. 

- Dziękuję wszystkim partnerom wydarzenia, m.in. moim współorganizatorom: Fundacji ''Wkra Możliwości'' i Fundacji ,,Miód i Malina”. Naszym partnerem merytorycznym została Grupa Zdrowie. Mam nadzieję, że stworzymy jeszcze w przyszłości jakiś ciekawy projekt - kontynuuje pani Agnieszka. - Widzowie po obejrzeniu filmu wyszli z misją przebadania się i zadbania o siebie, taką mam nadzieję. Garść merytorycznej wiedzy dała nam m.in. Anna Wolska, kobieta która wygrała walkę z chorobą chociaż lekarze nie dawali jej szans - kończy organizatorka. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

no nono no

7 3

było bardzo ciekawe, co niektóre aż posnęły z wrażenia. 11:37, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EkoEko

3 0

Na kolejnym spotkaniu pokaz pościeli leczniczej i garnków którw gotują bez wody. 17:43, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bezbroda Hanna Bezbroda Hanna

5 1

A te łyse kobiety z brodami to skąd przyjechały? Z Pisiewa, Rzoliboża czy Pcimia? 18:53, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TYLKO PISTYLKO PIS

1 3

baby do garóf a nie na PO gduchy PO przychodziły 21:28, 23.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@tylko pis@tylko pis

0 0

Twoja ma male stopy żeby bliżej zlewu stała i płaski łeb na którym piwo stawiasz, to masz dobrze. Wy pisowcy to paniska, co drugi to esbek, komuch, kapuś, ormowiec i to po podstawówce! Brawo 10:43, 25.11.2022


REKLAMA
REKLAMA
0%