Zamknij
REKLAMA

Damian ocalił innych, teraz sam potrzebuje pomocy. W niedzielę charytatywny piknik!

15.05, 12.07.2022 RED
Skomentuj [fot.: zbiory OSP KSRG Radzymin]
REKLAMA

- Ponad rok temu roku naszą jednostkę zadysponowano do pożaru poddasza w budynku mieszkalnym w miejscowości Wichorowo (gmina Naruszewo). Dzięki wzorowej reakcji jednego z mieszkańców, 12-letniego Damiana Golubskiego pożar nie rozwinął się na dalszą część zabudowań. Damian nie tylko ocalił dom, ale także jego lokatorów. Dziś on sam potrzebuje pomocy w walce z chorobą nowotworową - przekazują strażacy z OSP KSRG Radzymin.

- My, jako jednostka OSP w Radzyminie dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Damianowi, tak jak on pomógł swoim bliskim rok temu. Apelujemy do Państwa abyście również pomogli temu wspaniałemu chłopcu z wielkimi marzeniami. Już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich na charytatywny piknik, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 lipca w Wichorowie. Będą tam wszelkiego rodzaju atrakcje i oczywiście będzie można wesprzeć Damiana Golubskiego. Odbędzie się również turniej siatkówki, w którym nasza jednostka bierze udział. Publikujemy także link do zbiórki, gdzie możecie Państwo wpłacać pieniądze na rzecz Damiana. Liczy się każdy grosz! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i apelujemy o pomoc! - przekazują za pośrednictwem naszego portalu radzymińscy strażacy, którzy pokazują po raz kolejny, że nikogo w potrzebie nie zostawią. Brawo Wy! A Was zapraszamy na piknij dobroczynny. Szczegóły na plakacie poniżej. 

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

......

10 0

utrzymanie armii urzędniczej całego powiatu to byłby ułamek środków które potrzebne dla tego chłopca ,tak pod uwagę bezczelnie nienasyconym finansowo włodarzom ,miast ,gmin , 15:41, 12.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%