
Płońsk, okres międzywojenny, podwórze na tyłach jednej z kamienic przy ulicy Płockiej. W głębi widoczny zakład fotograficzny Sz. Tauba.
[Zdjęcie dzięki uprzejmości Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska]
::addons{"type":"history"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Komenda Stołeczna Policji o akcji w Szerominie
a po co im ta maska starca, która leży na tylnym siedzeniu samochodu ?
małpiszon ciekawski
22:39, 2026-03-24
Hulajnogi elektryczne postrachem na chodnikach
funkcjonariuszom straży miejskiej ! Przecież na rowerach oni nie zdążą za tymi na kulajnogach, a samochodem na ścieżkę nie wjadą.
Kupić hulajnogi
21:02, 2026-03-24
Zostawiła pościel, a ukradła z domu 83-latka oszczędnoś
Starszy człowiek to i oszukała ale ktoś pisał że widział samochód prawdopodobnie na obcej rejestracji to i sąsiedzi powinni reagować, zainteresować się bo teraz przed Świętami to tak bywa.
K57
19:01, 2026-03-24
Sytuacja budzi niepokój mieszkańców
Jakie jest stanowisko ratusza i starostwa w sprawie Hałdy pyłów przywożonych aż z Łodzi? Na razie panuje dziwna cisza. Czekamy na definitywne stanowisko.Proszę nie chować głowy w piasek. Na osiedlu mieszkają rodziny z dziećmi, którym pył utrudnia zdrową egzystencję.
LP
18:43, 2026-03-24