Zamknij
REKLAMA

Szkoła rysunku dla dzieci

15:28, 22.06.2020 | materiały partnera

Myślisz o lekcjach rysunku dla dzieci, postaw na sprawdzoną szkołę ze sprawdzonymi opiniami, która rozwinie talent twojego dziecka.

Czym jest szkoła rysunku?

Szkoła rysunku Sealart jest kierowana do małych dzieci, które wykazują pierwsze zainteresowanie sztuką. Kursy mają wykształcić przyszłych architektów, artystów, grafików komputerowych. Dana umiejętność jest dopasowywana w zależności od tego ile dziecko ma lat i jakie ma umiejętności.

W ostatnim czasie kurs jest udoskonalany. W kursie biorą udział między innymi wykwalifikowani architekci, artyści jak również pedagodzy. Aby sprawdzić jakość lekcji i dopasować je do dziecka rodzic nie ponosi żadnych kosztów za pierwsze zajęcia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://www.kursrysunkudladzieci.pl/

Jaki kurs wybrać?

Aby jak najlepiej dobrać kurs dla dziecka zostało stworzonych kilka programów. 

  • Mały Artysta – dla osób kochających rysunek i malarstwo.
  • Mały Architekt – dla maluchów, które myślą o zostaniu architektami w przyszłości.
  • Mały Grafik – dla przyszłych grafików i programistów gier komputerowych.
  • Rysunkowy Przedszkolak – dla maluchów, które chcą rozpocząć zabawę z plastyką. 

Ta nauka rysowania nie tylko pobudzi wyobraźnię, ale nauczy ich skupienia i współpracy. Główna siedziba szkoły językowej znajduje się przy ulicy Wólczyńskiej 55 w Warszawie. 

Korzyści z wyboru Seal Art

Młodzi uczestnicy dostają wysokie oceny w szkole oraz często dostają się na wymarzone studia. Wybierając szkołę rysunku dla dzieci warto popatrzeć na to przez pryzmat korzyści. Pierwszym z nich jest wykwalifikowana kadra nauczycielska. Nauczyciele na kursach to przede wszystkim rysownicy, architekci oraz artyści, jak również studenci Politechniki oraz Akademii Sztuk Pięknych. Kolejną korzyścią są bezpłatne zajęcia, które są częścią oferty firmy.

Na kursach panuje miła, przyjacielska atmosfera. Dzięki temu dzieci czują się pewnie i chętnie biorą udział w zajęciach. Dodatkowo kursy są dość elastyczne. Zajęcia odbywają się praktycznie każdego dnia. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie termin, który mu odpowiada. Firma Seal Art zajmuje się rysowaniem i malowaniem na przyjęciach, jak również zamówień indywidualnych klientowi.

Po kursie można zakupić akcesoria w specjalnym sklepie plastycznym. 

Szkoła jest uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się szkół rysunku w Warszawie. Na mapie znajduje się wiele oddziałów szkoły m.in. na Bielanach, Wilanowie oraz w Legionowie. 

Myśleliście kiedyś o zapisaniu swojej pociechy na taki kurs? 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%