Zamknij
REKLAMA

Makijaż służy każdej kobiecie. Bez wyjątku! - przekonuje Anna Orłowska, gość specjalny Dnia Otwartego w Studio Slim Figura [FOTO]

12:11, 18.12.2019 | Materiał zewnętrzny
Anna Orłowska chętnie odpowiadała na pytania, dotyczące dobrze wykonanego makijażu. Znana wizażystka pokazywała jak zrobić to w praktyce

Studio Slim Figura, miejsce, w którym znajdziecie dużo pozytywnej energii i chęci do działania, zaprosiło Panie na dzień otwarty obfitujący w wiele atrakcji. Jedną z głównych niespodzianek było spotkanie z popularną wizażystką i charakteryzatorką, gwiazdą TVN Style - Anną Orłowską.

Płońskie centrum fitness ze Szkolnej 2 zaproponowało 12 grudnia gościom spędzenie wolnego czasu przy cateringu dietetycznym, zabiegach kolagenowych souvre, odprężających rytuałów spa i masażu, terapii spa&wellness, czy wreszcie przy odkrywaniu tajemnic makijażu doskonałego na lekcji z Anną Orłowską, która w zawodzie make up artist pracuje od 30 lat. z czego 15 była głównym wizażystą marki Chanel w Europie Wschodniej. 

Wizażystka wykonując makijaż obecnym na spotkaniu paniom, dokonując ich swoistej metamorfozy, udzielała jednocześnie przydatnych wskazówek oraz doradzała, jakich kosmetyków używać, aby efekty makijażu były jak najkorzystniejsze, mówiąc wprost, aby zachwycały i przyciągały wzrok innych. Nie brakowało pytań do gościa specjalnego wydarzenia. Była też okazja do zakupienia książki Anny Orłowskiej pt.: ,,Z miłości do makijażu", w której dzieli się ona z czytelniczkami paletą przydatnych tricków, które stosuje, wypróbowała i z doświadczenia zna ich skuteczność.

Poniżej znajdziecie więcej zdjęć z wydarzenia!      

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone