Zamknij
REKLAMA

Pomoc drogowa dla każdego kierowcy

11:51, 09.11.2018 | Materiał Partnera

Czy kierowcy, którzy jeżdżą praktycznie tylko do pracy, a także poruszają się po swoim rodzinnym mieście w celu załatwienia kilku sprawunków, również mogą korzystać z pomocy drogowej? Często wydaje się nam, że po lawetę możemy dzwonić dopiero z trasy, kiedy nie mamy żadnego wsparcia ze strony kogoś bliskiego. Za chwilę przekonamy się o tym, w jakich przypadkach możemy liczyć na wsparcie ze strony firm udzielających pomoc drogową.

Pomoc drogowa - holowanie pojazdów

Na pewno po pomoc drogową możemy liczyć w momencie, kiedy nasz samochód całkowicie odmówi nam posłuszeństwa lub zostanie bardzo mocno uszkodzony w wyniku kolizji bądź wypadku drogowego.

Jeżeli właśnie się zastanawiasz nad wyborem idealnej firmy, która na pewno udzieli Ci pomocy drogowej, to takim rozwiązaniem może okazać się - https://pomocdrogowagdansk.pl/transport-maszyn/. Rzeczywiście w przypadku tej firmy możesz liczyć na wsparcie przez 24 godziny na dobę. Dzięki czemu nie musisz się obawiać tego, że w jakikolwiek sposób będziesz musiał spędzać wiele godzin bez wsparcia. To na pewno jest bardzo ważne, jeżeli Twój samochód odmówi Ci posłuszeństwa na przykład w środku weekendu, bądź też w środku nocy.

Na pewno dzwoniąc po wspomnianą firmę, możesz spodziewać się tego, że przyjedzie do Ciebie wykwalifikowany oraz doświadczony pracownik. Nie mówiąc już o tym, że firma i tak dysponuje specjalistyczny sprzętem. Zatem holowanie Twojego samochodu lub pojazdu odbędzie się w pełni bezpiecznie. Należy jeszcze pamiętać, że firma działa przede wszystkim na terenie Gdańska oraz okolic. Można spokojnie wezwać wsparcie na terenie całego Trójmiasta. Ale jeśli zażyczymy sobie natychmiastowy przyjazd do miasta położonego na drugim końcu Polski, to raczej zostaniemy oddelegowani do firm działających na wybranym rewirze.

Zatem widzimy, że holowanie jest tylko jedną z usług świadczonych przez firmy udzielające pomoc drogową. Warto jednak przyjrzeć się takim ofertom nieco bliżej, ponieważ często skrywają w sobie większy zakres możliwości, niż nam się może to wydawać.


Pomoc drogowa na miejscu zdarzenia

Jak wiadomo, czasami zdarzają się takie sytuacje, że samochód wymaga tylko niewielkiej naprawy lub interwencji ze strony kogoś doświadczonego. Wtedy przynajmniej będziemy mieli pewność tego, że wyruszenie w dalszą podróż jest tylko kwestią czasu.

Dlaczego warto poszukać firmy, która oferuje nie tylko pomoc drogową, ale również wsparcie bezpośrednio na drogach. Do takich sytuacji zalicza się między innymi brak paliwa, brak możliwości uruchomienia pojazdu, czy też niemożność otworzenia drzwi z powodu awarii systemu alarmowego. Takich awarii oraz przygód, z którymi można uporać się na miejscu, jest zdecydowanie więcej. Każdy na pewno bez problemu będzie mógł jednak sobie z nimi poradzić, jeżeli tylko oczywiście wezwie odpowiednie wsparcie drogowe.

Zastanawiasz się, którą firmę możesz wezwać, jeżeli znajdziesz się właśnie w takiej sytuacji? Dobrym pomysłem okaże się na pewno wsparcie ze strony - http://pomocdrogowa.i-lodz.pl/faq/. W tym przypadku możemy liczyć na wykonanie wszystkich podstawowych napraw, które były przed chwilą wymienione. Poza tym, możemy spodziewać się również umiejętnego wyciągania pojazdu z rowu. Jeżeli zatem zdarzyło Ci się awaryjne hamowanie lub niestety wpadłeś w poślizg, w wyniku czego wjechałeś do rowu lub w zaspę śnieżną, to w takich okolicznościach także możesz liczyć na wsparcie ze strony wspomnianej pomocy drogowej.

Należy w tym przypadku również pamiętać o tym, że jednak mamy do czynienia z firmą, która działa na terenie Łodzi oraz okolic. Akurat Łódź jest takim miastem, które znajduje się w centrum logistycznym Polski. To właśnie w pobliżu tego miasta przecinają się dwie autostrady A1 oraz A2, czyli prowadzące z Katowic do Gdańska, oraz z Poznania do Warszawy. Nic dziwnego, że w tym regionie mamy do czynienia z naprawdę bardzo dużym zapotrzebowaniem na pomoc drogową. I nie zawsze wszystkie usterki muszą kończyć się holowaniem pojazdu do warsztatu. Ponieważ nie byłoby sensu, żeby holować samochód kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów tylko po to, by zmienić w nim koło.

Holowanie samochodu osobowego na autolawetę

Elastyczne wsparcie i szeroki zakres usług

Jeżeli natrafimy naprawdę na profesjonalną firmą udzielającą pomoc drogową, to jej zakres działań będzie jeszcze obszerniejszy. Możemy się o tym przekonać między innymi patrząc na ofertę http://pomocdrogowa.i-poznan.pl. Jest to firma, która może nam zagwarantować nie tylko wsparcie na drogach, a także holowanie. Ale właśnie dzięki tej firmie możemy zawieźć swój samochód do profesjonalnego punktu gwarantującego wulkanizację.

Jeżeli natomiast wystąpi dużo poważniejsza awaria samochodu, wtedy będziemy mieli pewność tego, że możemy skorzystać z poleconych autoryzowanych warsztatów znanych marek samochodowych. Dzięki temu można dość szybko naprawić samochód, by móc dalej kontynuować swoją podróż.

Martwisz się tym, że takie niespodziewane sytuacje przyczynią się do tego, że nie będziesz mieć pieniędzy na naprawę auta lub nawet na pokrycie świadczonej usługi związanej z udzieleniem pomocy drogowej? Jeżeli skorzystasz ze wsparcia oferowanego przez wspomnianą firmę, to pamiętaj, że masz bardzo dużą szansę na bezgotówkowe rozliczenie się z ekipą. Jest to rozliczenie w ramach wykupionego ubezpieczenia komunikacyjnego w PZU. W takim razie wybierając odpowiednią firmę udzielającą wsparcie w postaci pomocy drogowej wiemy, żeby spojrzeć na kilka ważnych aspektów.

Transport sprzętu wodnego na autolawecie

Jednym z tych aspektów jest między innymi zakres działań. Czyli tego, czego możemy się spodziewać po konkretnej firmie. Warto sprawdzić na pewno to, czy działa ona całodobowo, a także w jakim dokładnie regionie. Jeżeli już wszystkie czynniki pokazują, że będziemy mieć do czynienia z firmą spełniającą nasze wszystkie oczekiwania, to jeszcze trzeba skupić się na sposobie rozliczenia. Jak wiadomo, nie zawsze dysponujemy gotówką taką, by móc zapłacić od ręki za holowanie. W takim razie dobrym pomysłem będzie na pewno skorzystanie z usług firmy, z którą możemy rozliczyć się w ramach polisy ubezpieczeniowej, jak i również w ramach faktury z odległym terminem płatności.
Mając do dyspozycji te wszystkie informacje oraz wskazówki, na pewno wybór odpowiedniej firmy udzielającej pomoc drogową, będzie zdecydowanie łatwiejsze.
W końcu ma to być firma wspierająca Cię w różnego rodzaju sytuacjach, z którymi nie masz do czynienia każdego dnia. Tym bardziej, jeżeli znajdujesz się naprawdę daleko od swojego miejsca zamieszkania, w którym mógłbyś liczyć na wsparcie ze strony swoich bliskich.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone