Zamknij
REKLAMA

Kilka słów o roletach wolnowiszących, zapewniających komfort termiczny

10.17, 16.01.2023 . Aktualizacja: 10.28, 16.01.2023
[Foto Partnera]

Jak się okazuje, rolety wyróżniają się znacznie większa funkcjonalnością, niż mogłoby się wydawać. Powszechnie wiadomo, że ich główną funkcją jest zaciemnianie pomieszczenia. Z uwagi na ich dużą popularność producenci poszli o krok dalej, oferując rolety wolnowiszące pomagające w utrzymaniu optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Nieco więcej o tej funkcji dowiesz się z naszego niniejszego artykułu! Zapraszamy do czytania! 

Rolety wolnowiszące z powłoką silver – zapomnij o zbyt nagrzanym pokoju

Aktualnie rolety można spotkać praktycznie w każdym domu oraz biurach. Ich obecność zwiększa komfort ze spędzania czasu w pomieszczeniu szczególnie w czasie letnich dni, gdzie słońce świeci prosto w okna bądź w nocy, kiedy blask latarni ulicznych uniemożliwia zaśnięcie. Rolety w zależności od preferencji mogą zaciemnić całkowicie całe wnętrze, jak i stworzyć przytulny półcień. Właśnie dlatego tak dużą liczbą zwolenników cieszą się rolety wolnowiszące w większości przypadków umieszczane poza wnęką okienną. Tkanina nachodzi na fragment ściany, co zdecydowanie zwiększa ochronę przed wpadaniem promieni słonecznych. Przejdźmy jednak do wyjaśnienia najważniejszej kwestii, a mianowicie jak rolety wolnowiszące dbają o optymalną temperaturę? Wszystko za sprawą specjalnej tkaniny wyposażonej w powłokę silver. Jej głównym zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych, co zdecydowanie ogranicza nagrzewanie się pomieszczenia, a tym samym chroni przed zbyt wysoką temperaturą wewnątrz. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach oświetlanych przez słońce od południa do wieczora.

Spersonalizowane i sterowane za pomocą pilota rolety czekają właśnie na Ciebie

Materiał z powłoką silver to nie jedyny aspekt zasługujący na wyróżnienie. Obecnie na rynku królują rolety wolnowiszące przedstawiające różnorodne motywy. Sprawia to, że wybrany model poza pełnieniem określonych funkcji stanowi atrakcyjny element dekoracyjny. Mamy dla Ciebie małą niespodziankę! Czy wiesz, że wybrana przez Ciebie roleta może przedstawiać Twój indywidualny motyw? Od teraz masz przed sobą możliwość wybory spersonalizowanych rolet wolnowiszących! Wystarczy, że odwiedzisz sklep Lotari, wgrasz swoje ulubione zdjęcie, a doświadczeni fachowcy umieszczą je na rolecie! Oczywiście to nie wszystko! W szerokim asortymencie stworzonym na miarę Twoich potrzeb oraz oczekiwań do wyboru masz rolety wolnowiszące, sterowane za pomocą tradycyjnego łańcuszka lub te w wersji elektrycznej. Za pomocą dołączonego pilota możesz swobodnie regulować stopień zaciemnienia pokoju. Zainteresowany? Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej i przejrzyj dostępną ofertę! Decydując się na rolety od renomowanego producenta cieszącego się dobrymi opiniami, zyskujesz pewność, że wybrane produkty przez wiele lat będą pełniły swoje zadanie w nienaruszonym stanie!

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%