Zamknij
INFORMACJE

15-latkowie ukradli z płońskiego marketu alkohol na urodziny jednego z nich!

11:05, 10.11.2021 Aktualizacja: 11:13, 10.11.2021
Skomentuj [fot. Policja/dodatki: RED] [fot. Policja/dodatki: RED]

Trzech 15-latków ukradło w sklepie alkohol, aby ...uczcić urodziny jednego z nich. Zatrzymani zostali przez pracownika ochrony, który na miejsce wezwał patrol policji. Wkrótce tą sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Jak dowiadujemy się, wczoraj po południu dyżurny płońskiej komendy skierował jeden z patroli do marketu przy ul. Żołnierzy Wyklętych w Płońsku, gdzie doszło do kradzieży.

- Policjanci ustalili, że pracownik ochrony, poza linią kas, ujął trzech nastolatków, którzy nie zapłacili za towar. Sprawcy kradzieży mieli po 15 lat, a byli to mieszkańcy gminy Baboszewo, Dzierzążnia i gminy Glinojeck

- podaje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

Łupem nastolatków padły trzy półlitrowe butelki alkoholu oraz słodycze.

- Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały jak nastolatkowie chowali alkohol i słodycze w swoich szkolnych plecakach. W rozmowie z funkcjonariuszami wyjaśniali, że niedawno jeden z nich miał urodziny i chcieli to uczcić 

- dodaje oficer prasowa miejscowej komendy policji. 

Policjanci przekazali nieletnich rodzicom, którzy przyjechali na miejsce.

O nagannym zachowaniu 15-latków poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

PłońskPłońsk

5 1

Widzimy tu efekty nauki zdalnej?

11:58, 10.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tiiktiik

3 3

wieśniaki on tour.

14:50, 10.11.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyzXyz

6 2

Miastowe lepsze?! Słoma z butów ci niektórym też wystaje!

15:05, 10.11.2021

Słabo Słabo

3 2

Takie akcje robi się we 3, jeden wchodzi na sklep i laduje we wózek butle i inne rzeczy, podjeżdża pod drzwi wejściowe automatyczne i stawia butle na podłodze, wtedy jedenz kumpli odzie ze niby wchodzi i zabiera z podłogi a drugi staje przed pierwszymi drzwiami żeby się nie zasunęły. Widzielem już dwie takie akcje w Lidlu, ale jak ochrona śpi to trudno

15:00, 10.11.2021
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

CiećCieć

2 0

Panie ja do renty dorabiam, nie będę się z gnojkami ganiał...

22:40, 11.11.2021

Słabo Słabo

0 0

Chyba słabo oglądałeś, bo pierwsze drzwi w Lidlu otwierają się od zewnątrz i od wewnątrz, więc ten trzeci zbędny :)

19:01, 12.11.2021

Ryński gitRyński git

0 0

Żelusie w rurkach już takie akcje robią? Musi pójść frycowe z aplikacją butapirazolem od patodresików spod szkoły

22:42, 11.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary gangusStary gangus

2 0

Za czasów mojej młodości to takie dolatujące do miasta hovno to obskakiwało mały wp. I erdol. Znali swoje miejsce, przy dyszlu.

06:57, 12.11.2021
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

nono

2 0

albo w truskawkach,

08:43, 12.11.2021

kkkk

1 0

Prawdziwy Gangus, szacun .

14:53, 13.11.2021

OSTATNIE KOMENTARZE

0%