Po godzinie 16 w miejscowości Załuski, na trasie S7 w kierunku Warszawy, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, przekazuje miejscowa policja.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem, 32-letni obywatel Ukrainy, nie zachował szczególnej ostrożności oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie najechał na jadącego przed nim peugeota, którym kierował 43-letni mieszkaniec Warszawy. W pojeździe znajdowała się również 37-letnia mieszkanka powiatu działdowskiego - podaje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. - W wyniku czego peugeot uderzył w poprzedzającą go toyotę, którą kierował 38-letni mieszkaniec Warszawy.
37-letnia kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala.

[ZT]25684[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Pierwsze badania dna zbiornika Rutki przed rekultywacją
Przed podpisaniem umowy należałoby,sprawdzić co jest do zrobienia.Wykonawca teraz sonduje???? Żeby się aneksów dodatkowych nie narobiło w trakcie prac.No chyba że o to chodzi.
Może
18:37, 2025-12-26
Pełna gama zajęć dla mieszkańców gminy Załuski. Projekt
A strzelectwo będzie ?
Kazimiera
18:09, 2025-12-23
Pierwsze badania dna zbiornika Rutki przed rekultywacją
Skąd tam piach jak tam było torfowisko chyba 3metry mułu i śmieci które zalegają tyle lat
Ta już
18:08, 2025-12-23
Pełna gama zajęć dla mieszkańców gminy Załuski. Projekt
Tylko czym Ci biedni seniorzy mają dojechać do Stróżewa np. z Załusk? Niektórzy seniorzy ze względu na swój pesel, zrezygnowali z kierowania pojazdami, i bardzo dobrze, bo zagrażali sobie i innym użytkownikom dróg. Pamiętam seniora z Załusk czy okolic, jak sobie uskutecznił przejażdżkę po cmentarzu parafialnym w Płońsku, uszkadzając grobowce. No i spotkaj takiego na drodze. Ja od razu odjeżdżam!
xyz
14:37, 2025-12-23