Zamknij
INFORMACJE

Dodaj komentarz

Prokuratura o wynikach sekcji zwłok kobiety z gminy Raciąż

RED 15:10, 28.08.2024 Aktualizacja: 15:23, 28.08.2024
fot.: redakcja/canva/zdjęcia ilustracyjne fot.: redakcja/canva/zdjęcia ilustracyjne

Płońska prokuratura nie ma wątpliwości, że do śmierci 64-letniej mieszkanki wsi Stary Komunin (gmina Raciąż), której ciało znaleziono na polu kukurydzy, kilkaset metrów od zabudowań, przyczyniła się inna osoba. Śledczy mają już wstępne wyniki sekcji zwłok. 

- Śmierć nastąpiła na skutek obrażeń głowy i szyi, które były następstwem tępych urazów. Jakim ewentualnie narzędziem posługiwał się sprawca, to będziemy wyjaśniali. Kobieta miała też rany cięte i złamania oraz zasinienia, które wskazują na to, że broniła się przed uderzeniami

- podaje prokurator Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku. 

Prokurator Ambroziak podkreśla, że śledztwo jest w początkowym etapie.

- Trwać będą dalsze przesłuchania. Podejrzanym jest 38-letni syn kobiety, któremu przedstawiono zarzut zabójstwa, i który został aresztowany na trzy miesiące. Nie składa on żadnych wyjaśnień. Szczegółowy protokół, opinię biegłego z sekcji poznamy za około miesiąc - kończy prokurator. 

REKLAMA

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

Na Wspólnej... Problem z parkowaniem i pismo mieszkańcó

Rondo kolejowa armi krajowej tam ciągle parkują na pasach że nie da się zjechać z ronda , policja oczywiście nie widzi problemu!!!

Dydek

21:22, 2025-09-08

Miażdżąca krytyka byłej starosty przez dyrektora szpita

troche racji też ma, bo szpital w płocku jest w podobnej sytuacji finansowej i jak struzik doprowadził go do takiego momentu to nikt słowem nie wspomniał, a tutaj to się krytykuje ile wejdzie bo to najłatwiej Całym województwem trzęsie ten fałszywy pśl, wymieniają się tylko urzędami, stołkami i siedzą dalej a jak ktoś spoza układu zasiądzie to trzeba go kasować aż mu się odechce

ale ona

21:13, 2025-09-08

Na Wspólnej... Problem z parkowaniem i pismo mieszkańcó

- nazwa ulicy daje do myślenia - może nie straszmy się strażą miejską, bo ja to wolę ich nie oglądać, bo żebyście sobie nie poprawili - problem z parkowaniem bierze się stąd że ludzie uciekają od opłat, ja sam zresztą też a czasami naprawdę potrzebuję zaparkować na 20-30 min a tam jest stosunkowo zręcznie no i na razie za darmo - teraz z drugiej strony, ludzie mają tam domy i też chcą spokoju, ta ulica zawsze była ruchliwa bo jest zus i inne istotne instytucje czy sprawy do załatwienia - kolejna sprawa polak nie pomyśli jak rozwiązać problem ogólnie tylko albo się wyzywa albo sieje postrach tymi w mundurach którzy co jak co ale dla obywatela są tak uczynni że hej - ja już pisałem, problem w całym mieście z parkowaniem rozwiąże LIKWIDACJA płatnego parkowania, także urząd niech zrobi coś dla ludzi, dla wielu ludzi i zrezygnuje z tej opłaty, może miasto trochę się rozrusza a tak to obywatel jest walony w łeb z każdej strony i na każdym kroku - problem taki występuje na wielu ulicach w mieście co przemawia za tym co napisałem powyżej - następna sprawa, do planistów, proszę nie robić chodników tak szerokich jak połowa jezdni i tak wysokich że czołgiem ciężko wjechać, tylko wszystko ma być zrobione praktycznie i tak jak ma być w danym miejscu potrzebne przewidując wszystkie albo prawie wszystkie sytuacje które mogą się wydarzyć - to tyle, nie wiem czy ktoś to będzie czytał, mniejsza z tym, szukajcie rozwiązań a nie problemów bo i tak jest ich aż za dużo

no i tak

21:08, 2025-09-08

Na Wspólnej... Problem z parkowaniem i pismo mieszkańcó

Podsumowując jeśli nasza straż miejska jest nieskuteczna to proponuję ją zlikwidować . A za zaoszczędzone pieniądze wybudować parking albo kilka bo kasa na tych darmozjadów idzie spora . Wszyscy na tym skorzystają . Ale nasza władza jedyne co potrafi to działki sprzedawać deweloperom i stawiać nowe parkomaty .

,,,,,,,,,,,,,,,

19:51, 2025-09-08

0%