Zamknij
REKLAMA

Wypożyczony samochód nie wrócił do właściciela! Apel o pomoc

13:38, 20.05.2022 | RED
Skomentuj Chodzi o ten samochód - dostawcze ducato [fot.: zbiory właściciela]
REKLAMA

Dwa dni temu z naszą redakcją skontaktował się mężczyzna, który twierdzi, że skradziono mu dostawcze auto. Pojazd z jego wypożyczalni w Lublinie miał wynająć obywatel Ukrainy zamieszkały w Płońsku. 

Z informacji zgłaszającego dowiadujemy się dalej, że dostawczego fiata ducato, wartego ok. 150 tys. zł, Ukrainiec przekazał komuś innemu, znajomemu (do przekazania samochodu doszło najprawdopodobniej w Płońsku), po czym ślad po koledze i aucie urywa się. Jak usłyszeliśmy, Ukrainiec, który busa wypożyczył, miał trafić do aresztu w Lublinie.

Właściciel pojazdu prosi za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz naszego portalu o pomoc - może ktoś widział to auto i może udzielić jakichś informacji w sprawie? 

Płońska policja poinformowała nas, że sprawę prowadzi Komisariat Policji VI w Lublinie. Kontaktowaliśmy się w piątek z tamtejszą policją. 

- Policjanci z VI komisariatu w Lublinie prowadzą obecnie postępowanie w sprawie przywłaszczenia wypożyczonego busa. Trwają ustalenia dokładnych okoliczności sprawy oraz poszukiwania pojazdu - odpowiada kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Życie Życie

6 3

Auto penie jak kasa z 500+ i jej beneficjentami są już na Ukrainie. 15:12, 20.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piotr Piotr

8 1

Auto wypożyczył Ukrainiec prawdopodobnie oszukany przez 2 ukrainca. Fala oszustw ludzi z Ukrainy niestety dopiero przed nami 19:09, 20.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%