Zamknij
REKLAMA

Potrzebne są pieniądze na leczenie Szymonka! Zbiórka na zrzutka.pl

10.09, 29.10.2022 RED Aktualizacja: 17.13, 04.11.2022
Szymon poważnie zachorował, potrzebne są datki na jego leczenie [fot.: zbiory prywatne]
REKLAMA

U Szymonka Cieślińskiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku, wykryto ostrą białaczkę limfoblastyczną :-( Potrzebna jest pomoc finansowa dla chłopca, bo leczenie i rehabilitacja są kosztowne. Ruszyła zbiórka pieniędzy. 

''Jeszcze przed chwilą nasz synek chodził do szkoły, jeździł na hulajnodze, uczęszczał na treningi piłki nożnej, był pełen energii i tą energią zarażał innych. Początkowo niegroźnie wyglądająca infekcja okazała się początkiem walki, którą właśnie toczymy'' - czytamy na serwisie zrzutka.pl. 

''Usłyszeliśmy diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna (grupa wysokiego ryzyka) - jedna chwila, która odbiera oddech, w której świat rodziców rozpada się na atomy.

Przebywamy na oddziale onkologii dziecięcej. Rozpoczęło się leczenie – sterydami, chemioterapią dożylną, dolędźwiową, narkozy, przetaczanie krwi, punkcje, kroplówki. Każdego dnia patrzymy na cierpienie naszego dziecka a bezradność rozrywa nam serca.

Szymonek bardzo źle reaguje na chemioterapię, do tego stopnia, że musiał zostać przeniesiony na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Aktualnie wrócił na oddział onkologii, ale skutki leczenia chemioterapią są bardzo silne. Każdego dnia trzymamy go za malutką rączkę, szepcząc, żeby walczył, że wygramy to razem. Jesteśmy pełni nadziei, że nasz dzielny wojownik pomimo agresywnego leczenia nie podda się a jego oczka za jakiś czas znów będą pełne radości. 

Zatrzymaliśmy się, nie wiemy jak dalej będzie przebiegała terapia naszego ukochanego synka. Koszty związane z leczeniem już teraz zaczynają przerastać nasze możliwości a to dopiero początek tej nierównej walki. Celem naszej zbiórki jest pokrycie kosztów związanych z bieżącym leczeniem, zakupem nierefundowanych leków wspierających leczenie oraz późniejszej rehabilitacji, specjalnego żywienia i zapewnienia sterylnych warunków.

WPŁACAĆ PIENIĄDZE MOŻECIE TUTAJ 

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%