Zamknij
REKLAMA

STAWIAMY NA ROZWÓJ - Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku ogłasza nabór na wrzesień 2021 roku

09:53, 14.05.2021 | Materiał zewnętrzny
[Foto: zbiory Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku]

Placówka od lat słynie z tego, że oferuje swoim słuchaczom naukę na najwyższym poziomie. Nieustannie się rozwija i poszerza ofertę edukacyjną. Szkoła nie ustaje w dążeniach do zapewnienia podopiecznym możliwości rozwoju ich pasji oraz poszerzania kompetencji zawodowych.

Istniejąca od 2016 roku Publiczna Szkoła Policealna w Płońsku jest jedną z najlepiej działających placówek tego typu na Mazowszu. Słuchacze mają możliwość rozwijać się wieloaspektowo na licznych kierunkach. Obecnie szkoła przygotowuje się do egzaminów państwowych, które odbędą się w czerwcu. W tym roku do egzaminów końcowych przystąpi łącznie 312 słuchaczy z 12 różnych kierunków.

Podopieczni placówki są przygotowywani do egzaminów nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie. Organizowane są dla nich różnego rodzaju warsztaty. W ostatnim czasie dla kierunku Terapeuta Zajęciowy przygotowano nawet warsztaty plecenia wianków, a na kierunku Technik usług kosmetycznych słuchaczki poszerzały swoją wiedzę w zakresie modelowania i pielęgnacji brwi! Każdy więc ma okazję poszerzać swoje zainteresowania i nabywać nowe, często oryginalne, umiejętności.

Dyrekcja placówki podkreśla, że nacisk na umiejętności praktyczne i rozwój zainteresowań to recepta na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym:

- Naszą misją jest przede wszystkim rozwijanie zainteresowań słuchaczy – mówi dyrektor szkoły, pani Barbara Sawczuk-Gołaszewska – wierzymy, że praca wykonywana z pasją jest kluczem do sukcesu każdego człowieka, dlatego też chcemy tę pasję w naszych słuchaczach rozbudzać i rozwijać. Dzięki temu mamy pewność, że nasi absolwenci będą mogli wykonywać swój zawód z poczuciem satysfakcji oraz będą postrzegani jako wartościowi pracownicy, wykonujący swoje obowiązki z zaangażowaniem i przyjemnością.

Przypominamy, że trwa właśnie nabór na rok szkolny 2021/2022.

Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez stronę internetową placówki www.publicznaplonsk.edu.pl lub stacjonarnie w siedzibie szkoły Płońsk ul. Warszawska 70. Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna.

(REKRUTACJA/PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%