Zamknij
REKLAMA

Nie żyje ksiądz Piotr Pawlukiewicz, znany duszpasterz akademicki

11:02, 21.03.2020 | DT
Skomentuj
Śp. ks. Piotr Pawlukiewicz na spotkaniu z młodzieżą w Płońsku [Foto: DT]
REKLAMA

Ks. Piotr Pawlukiewicz był doktorem teologii pastoralnej, prałatem, kanonikiem gremialnym Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej, autorem książek i audiobooków o tematyce religijnej. Miał 60 lat.

Ksiądz Pawlukiewicz odwiedził Płońsk w kwietniu ubiegłego roku, w Niedzielę Palmową, podczas Diecezjalnego Dnia Młodzieży (na zdjęciu). W hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się wówczas interesująca konferencja z udziałem ks. Piotra Pawlukiewicza.

Komentarze z fan page'u 'Płońsk w Sieci'

Był znakomitym mówcą, który o wierze mówił z humorem: - My jesteśmy wygadani i hałaśliwi, ale tam gdzie trzeba zabrać głos, to brakuje nam siły. Nie ma w nas takiego życia, radości ze spotkania osobistego, my mamy tylko krótkie komunikaty: Stoch wygrał?, Lewandowski strzelił?, wporzo, nara. Są osoby, które nie odbyły żadnej dłuższej rozmowy, czegoś co człowieka naprawdę ożywia - zwracał się do młodzieży w Płońsku kaznodzieja. - 160 sekund szczerej rozmowy może być najważniejszą rozmową czyjegoś życia... - dodawał duchowny, który od lat zmagał się z chorobą Parkinsona.

Śp. ks. Piotr Pawlukiewicz miał 60 lat.

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA