Zamknij
REKLAMA

'KOS' w Dziektarzewie. Poszukiwani statyści do filmu fabularnego

13:09, 04.05.2022 | Materiał zewnętrzny
Skomentuj [fot. Domena publiczna/dodatki RED]
REKLAMA

Od 12 maja w Dziektarzewie pojawią się realizatorzy filmu fabularnego ''KOS''. Reżyserem filmu jest Paweł Maślona, znamy ze świetnego filmu nowelowego ''Atak paniki''. Producentem filmu jest AURUM FILM. Firma, która wyprodukowała najgłośniejsze tytuły w ostatnim czasie: ''Boże Ciało'', ''Żeby Nie Było Śladów'', czy ''Ostatnia rodzina''. - Do naszej produkcji potrzebujemy statystów i epizodystów, których chcemy rekrutować spośród mieszkańców Płońska, Baboszewa, Dziektarzewa i okolic. Bardzo liczymy na udział mieszkańców Waszego Regionu - przekazuje Bartek Stasina ze Studia ABM. 

KOS to nie jest, w tym przypadku, ptak. To tytuł nowego, fabularnego filmu (można powiedzieć, taki polski western, dziejący się w okresie Insurekcji Kościuszkowskiej), który będzie realizowany w Waszych okolicach. Serdecznie zapraszamy miłośników filmu do zabawy w statystów na planie filmu. Będziemy się przebierać w kostiumy z tamtych czasów i wspólnymi siłami spróbujemy pomóc najlepszym polskim aktorom w wykreowaniu prawdziwego życia w tamtych czasach (koniec XVIII wieku). Poszukujemy chłopów, chłopek, szlachciców, szlachcianek, dam dworu, mieszczanek, magnatów. Jak to pięknie podsumował jeden z naszych wrocławskich statystów, można się nieźle pobawić, najeść i jeszcze za to zapłacą… A propos stawka za dzień zdjęciowy zaczyna się od 109 zł brutto. Stawka ta może wzrosnąć w zależności od ilości godzin na planie, ilości dni zdjęciowych i zadania aktorskiego. ZAPRASZAMY!''. 

Tak naprawdę zapraszamy wszystkich w wieku 16+. Nie jest ważny wiek (oprócz cezury 16 lat), płeć i wyznanie religijne. Zapraszamy wszystkich którzy lubią film i chcieliby przyjrzeć się z bliska pracy znakomitych aktorów na planie filmowym.

Jak się zgłosić – nic trudnego. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem: https://form.jotform.com/221095016549354 , tam też dodatkowe szczegóły związane z produkcją.

Jeżeli pośród ukraińskich uchodźców, którym dajecie schronienie, są tacy, którzy rozumieją język polski, to też mogą się zgłaszać na nasz formularz.

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ZapewneZapewne

0 0

Nasz p.radny wojewodzie się pojawi...Lokalny celebrytka jest wszędzie gdzie kamery,ale ten burdel który stworzył na Młodzieżowej przy szkole dalej zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. 05:51, 09.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%