Zamknij
REKLAMA

Jarosław Jeznach nowym sekretarzem PSZS w Płońsku

07:56, 12.04.2022 | RED
Skomentuj Jarek Jeznach pokieruje Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Płońsku (na zdjęciu w środku) [fot.: Redakcja/Archiwum]
REKLAMA

Po śp. Krzysztofie Grabowskim, wieloletnim sekretarzu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Płońsku, funkcję tę przejmuje do końca roku Jarosław Jeznach, instruktor w MCSiR, związany od lat z siatkówką. 

- Trzeba kontynuować tę pracę, którą wykonywał na rzecz szkolnego sportu Krzysztof. Propozycję objęcie nowej roli dostałem od prezesa PSZS, pana Serwacha. Postanowiłem spróbować - mówi nam Jarek Jeznach. - Chciałbym organizować więcej zawodów w samym Płońsku, bo od lat jestem blisko przy MCSiR. Widać, że sport powiatowy powoli odradza się po pandemii koronawirusa i jest na dobrej drodze do dalszego rozwoju - kontynuuje.

- Zaraz w maju czekają nas zawody lekkoatletyczne, a na ''Orlikach'' piłka nożna - to najbliższe plany. Teraz trwają rozgrywki gier zespołowych. W kwietniu mielibyśmy 13 imprez szkolnych; od podstawówek do szkół średnich. Z zainteresowaniem zawodami jest różnie - kto trenuje, ten wystawia drużyn i występuje. Trzeba nad frekwencją popracować - przyznaje nowy sekretarz.   

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Powodzenia.Powodzenia.

1 0

Gratulacje 👍. 22:28, 12.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%