Zamknij
REKLAMA

Płoński turniej ku pamięci wybitnego siatkarza i komentatora sportowego [FOTO]

10.33, 02.12.2019 DT Aktualizacja: 10.48, 02.12.2019
Skomentuj Skuteczny atak Oskara Gostomskiego z płońskiego PTS-u [Foto: Dawid Turowiecki]
REKLAMA

Płońskie Towarzystwo Siatkówki wraz z Fudancją im. Zdzisława Ambroziaka zorganizowało w niedzielę siatkarski 'maraton' dla młodzików, który był okazją do wspomnienia tego nieodżałowanego reprezentanta Polski w siatkówce i komentatora sportowego.

I Mały Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klubów. Poza gospodarzami turnieju - 4 Koła PTS Płońsk - na parkiecie hali MCSiR zaprezentowali się młodzi siatkarze z siedmiu innych zespołów; m.in. z Warszawy, Nowego Dworu Maz., Wołomina, czy też Radomia. Gościem specjalnym wydarzenia była Ewa Ambroziak, żona zmarłego w 2004 roku dziennikarza sportowego. Honorowy patronat nad imprezą objał burmistrz Płońska.

- Niedzielny turniej to był istny maraton siatkówki i jesteśmy bardzo zadowoleni z całego przebiegu wydarzenia. Było bardzo dużo grania i walki pod siatką. Moża było sprawdzić warianty taktyczne przed kolejnym rzutem ligi młodzików. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dwa tygodnie przed turniejem zapisy były już zamknięte. Wszystkie zespoły i trenerzy wyjeżdżali z Płońska usatysfakcjonowani.Oddaliśmy tym samym hołd wspaniałemu siatkarzowi i dziennikarzowi, jakim był Zdzisław Ambroziak - mówi naszej redakcji Marta Michalak ze sztabu szkoleniowego 4 Koła PTS Płońsk.

Rywalizację wygrała drużyna warszawskiej Iskry przed nowodworzanami i ekipą Juvenii Rawa Maz. Płońszczanie (na zdjęciu powyżej z trenerami: Martą Michalak oraz Łukaszem Pokorskim i przedstawicielem głównego sponsora - firmą Komis 4 Koła - Rafałem Szczepańskim) ukończyli zawody na pozycji ósmej. 

Więcej zdjęć z turnieju znajdziecie poniżej. 

(DT)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Swojak??Swojak??

7 0

W Plonsku tylko PTS, PTS najlepszy jest...? 19:48, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%