Zamknij
REKLAMA

Policjant-kulturysta z sukcesami na mistrzostwach Polski

18:01, 10.05.2019 | nadesłała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska
Skomentuj
Patryk Błocki na najwyższym stopniu podium [Foto: zbiory prywatne]
REKLAMA

Raciąski policyjny kulturysta st. sierż. Patryk Błocki znów stanął na podium. Zajął pierwsze i trzecie miejsce w dwóch różnych kategoriach podczas zawodów sylwetkowych – mistrzostw Polski, które odbyły się w Siedlcach. Oficjalnie jest mistrzem kraju w kategorii CLASSIC PHYSIQUE.

St. sierż. Patryk Błocki, policjant z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Raciążu, swoja przygodę z siłownią i pracę nad sylwetką zaczął ponad 10 lat temu. Niespełna 2 lata temu po raz pierwszy wystartował w kulturystycznych zawodach. Ciężka praca, systematyczność, godziny spędzone na siłowni i szereg wyrzeczeń przyniosły wymierny efekt - tytuł mistrza Polski na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness IBFF & WPF w Siedlcach.

W czasie zawodów policyjny kulturysta startował w dwóch kategoriach. W kategorii MEN PHYSIQUE FITNESS do 180 cm zdobył trzecie miejsce. Natomiast kategoria CLASSIC PHYSIQUE +177cm, która jest bardziej klasyczna, dała mu pierwszą pozycję i tytuł Mistrza Polski. Warto zaznaczyć, że w czasie zawodów sylwetkowych startujący są surowo oceniani przez sędziów. Liczy się symetria, proporcje i jakość umięśnienia  sylwetki,odpowiedni poziom odtłuszczenia i odwodnienia.

Zawody, w których startował st. sierż. Patryk Błocki, były również eliminacjami do Mistrzostw Europy WPF oraz Mistrzostw Europy i Mr. Universe IBFF. Już 18 maja policjant weźmie udział w kolejnych zawodach sylwetkowych odbywających się na Litwie. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki! 

(nadesłała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA