W sobotę na płońskim skateparku podczas imprezy, króra przebiegała pod tradycyjnym hasłem ,,Grzechu Warty Jam", spotkali się miłośnicy jazdy na deskorolce. Ich efektowne pokazy były oceniane przez jury. Zwycięstwo przyznano Michałowi Abramowiczowi, który obronił tytuł z ubiegłorocznej edycji wydarzenia.
Warszawianin wyprzedził Karola Sysułę z Bielska Podlaskiego oraz Alexa Lacarusa z Pułtuska. Poza podium był tym razem płońszczanin Konrad Wynimko.
Zwycięzca za pierwsze miejsce otrzymał gotówkę w kwocie 300 zł, nagrody rzeczowe oraz wlepy. Kolejne pozycje na ,,pudle" to 200 i 100 zł plus oczywiście nagrody rzeczowe i naklejki.
Pogoda dopisała, sponsorzy i organizacja też, tylko frekwencja mogła by być większa. Z roku na rok widzę wyższy poziom zawodów, co daje dużą motywację na przyszłość - ocenia Przemek Biliński, pomysłodawca GWJ, który promuje w Płońsku skateboarding.
Zalew „Kraszewo” coraz bliżej?
Brawo! Fajnie, że coś w końcu jest robione w tej sprawie. Jako dziecko słyszałam o zbiorniku wodnym. Szkoda tylko, że jak on będzie gotowy to ja nie będę mogła "chwalić" się swoim ciałem - niestety, tyle lat czekania zrobiło swoje. Jeszcze raz wielkie brawa dla Gminy Raciąż, dla osób, które tworzyły wniosek, dla Pana wójta Zbigniewa.Bardzo się cieszę.
Aga
00:00, 2025-05-15
Istotny wyrok w sprawie płatnego parkowania
Ja tylko Wam przypominam, że w Płońsku jest strefa płatnego parkowania i trzeba płacić. Nie zapominać i nie liczyć na taryfę ulgową, bo nie ma takiej taryfy w naszej strefie.
Nocny Burmajer
23:25, 2025-05-14
Debata: kawalerka Nawrockiego, aborcja, wojna w Ukraini
gdzie są ci co głosowali na platfusów i pozostałych trzech zdrajców w 2023 roku?? wypowiadajcie się bo wcale was nie widać, tak was podgrzali wtedy że co, dzisiaj słów i argumentów brakuje
chciałem zapytać
23:12, 2025-05-14
Debata: kawalerka Nawrockiego, aborcja, wojna w Ukraini
bez wódki grymasy - to my Polacy stale bez kasy - to my Polacy wieczne cwaniaki - to my Polacy w nienawiści do wroga, w miłości do Boga - to my Polacy nie ma ładu, nie ma składu - to my Polacy lubi nas niewielu, większość nienawidzi - to my Polacy u nas musi być wszystko odwrotnie - to my Polacy wybory prezydenta to dla ludzi rewia mody - to my Polacy zero analizy - to my Polacy niewolnicy we własnym kraju - to my Polacy zero myślenia o przeszłości i przyszłości - to my Polacy ważne że dzisiaj jest dobrze - to my Polacy kopiemy studnie jak wszystko się spaliło - to my Polacy jeden dla drugiego szuja - to my Polacy zero cierpliwości, tylko krytyka - to my Polacy wolimy fiołki w Neapolu, niż Polskie łajno w polu - to my Polacy jesteśmy światem trzecim, ale lubimy własne śmieci - to my Polacy zawsze damy radę, jak nie zgodnie z prawem to lewą stroną jadę - to my Polacy Polska to jest nasza nora - to my Polacy I WEŹ WYGRAJ WYBORY I RZĄDŹ CZYMŚ TAKIM
to my Polacy
22:42, 2025-05-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz