Jednym ze sportowych punktów piątkowego wydarzenia w Załuskach była sztafeta [fot.: Łukasz Wielechowski]
W piątek na boisku w Załuskach zorganizowano po raz drugi Gminny Dzień Sportu. Więcej na temat tego plenerowego wydarzenia powiedział wójt Kamil Koprowski. W naszej foto-galerii są już zdjęcia z imprezy dla uczniów, ale i samorządowców, bo na koniec jedni i drudzy zagrali ze sobą towarzyski, piłkarski mecz.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
W 2026 roku pracownicy mogą zyskać więcej urlopu
uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia... Serio ? Kto uzyska jakiekolwiek zaświadczenie od nieistniejących firm, wszelkiej maści Januszexów itp. działających w budowlance dwadzieścia lat temu? Tym bardziej, że te firmy tak szybko znikały jak się pojawiały. Ustawa jest ok. ale nie mówmy to o jakimś przełomowym rozwiązaniu bo to jest fikcja.
Taaaa
16:13, 2026-01-08
Zderzenie skody z toyotą. Policja o kraksie na ''siódem
Wysokość mandatów za przekroczenie prędkości to jest śmiech
Y
16:00, 2026-01-08
Umowa na gospodarowanie odpadami podpisana
Tak się goli gojów
Zł
15:23, 2026-01-08
Czego absolutnie nie robić podczas kolędy?
Ludzie czy wyście wszyscy poszaleli, księdza przyjmujemy jak chcemy,możemy nawet pożyczać kropidło od sąsiadów, ksiądz wchodzi w butach,bo ile by mu czasu było potrzeba, gdyby je zdejmował.To nie jest wizytacja,to jest wizyta kapłana w naszym domu rodzinnym. jeżeli ktoś pracuje to przecież się nie będzie zwalniał z pracy.Ksiądz liczy owieczki,podczas tej wizyty.wypada tylko wyjść po Kapłana,ażeby wiedział że My czekamy.dajcie spokój-może jeszcze rozwiniecie dywany na śniegu.jestem z szokowany co Ci ludzie wymyślają.
kryn
15:08, 2026-01-08