Zamknij
REKLAMA

Sobotnie otwarcie nowego sklepu American Outlet w Płońsku [FOTORELACJA]

14:04, 20.02.2021 | Materiał promocyjny
20.02.2021 r. - Rafał Kępczyński i Grzegorz Szewczak przecinają symboliczną wstęgę do sklepu American Outlet przy Warszawskiej 17 w Płońsku

W płońskim American Outlet przy ulicy Warszawskiej 17 każdy znajdzie coś dla siebie; od mody eleganckiej do mody sportowej - mówili w sobotę, 20 lutego podczas oficjalnej inauguracji swojego nowego sklepu gospodarze wydarzenia, zapraszając jednocześnie płońszczan na odwiedzenie otwieranego punktu z markową odzieżą.

Zanim pierwsi klienci minęli próg nowego sklepu American Outlet, nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi oraz lampki szampana. - To już kolejny nasz sklep w Płońsku z markową odzieżą sprowadzaną ze Stanów Zjednoczonych - mówił Rafał Kępczyński, szef American Outlet. - Stacjonarny punkt przy ulicy Rzemieślniczej 7 oczywiście pozostaje do dyspozycji kupujących. Zapraszamy serdecznie wszystkich w kolejnych dniach do odwiedzin naszego nowego sklepu przy ulicy Warszawskiej.

W sobotę klienci mogli spotkać w American Outlet Miss Polski z roku 2016 Paulinę Maziarz (na zdjęciu powyżej - red.), która doradzała im w zakupach oraz prezenterkę telewizyjną Renatę Molendę. W imieniu firmy zachęca ona m.in. do korzystania z codziennych promocji w AO. 

- W sklepie przy Warszawskiej 17 znajdą Państwo przeróżne rzeczy, każdy znajdzie tu coś dla siebie; od mody eleganckiej do mody sportowej. Mamy produkty przeróżnych firm, chociażby: Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, czy Michael Kors - wymienia ambasadorka American Outlet Renata Molenda. - Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu, mamy super ceny, są duże promocje. Warto śledzić nasze media społecznościowe, gdzie zamieszczamy aktualne informacje o przecenach oraz konkursy - kontynuuje prezenterka - Mamy czas pandemiczny, więc zapraszam też wszystkich do naszego sklepu on-line na stronę americanoutlet.pl Codziennie ukazują się promocje na wybrane rzeczy, co jest produktem dnia - można trafić na modową perełkę, która kosztuje 50, 60 proc. taniej. Nie trzeba przecież nikogo przekonywać, że warto kupować w okazyjnych cenach!   

Nie zabrakło krótkich rozmów z klientami, którzy wysoko oceniali nowo otwarty sklep American Outlet przy ul. Warszawskiej 17

Gdzie nas jeszcze znajdziecie?

Więcej zdjęć z sobotniego otwarcia American Outlet w Płońsku znajdziecie w naszej Foto-Galerii poniżej.

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%