Zamknij
REKLAMA

Wręczenie nagród w loterii promocyjnej Lokaty SGB (Zima 2019) już za nami!

11:05, 09.12.2019 | materiał zewnętrzny/promocyjny
Kluczyki do opla corsy przekazał Panu Januszowi prezes Zarządu BS w Raciążu - Piotr Pniewski [Foto: Bank Spółdzielczy w Raciążu]
REKLAMA

Koniec listopada i początek grudnia 2019 roku był szczęśliwy dla dziewiątki naszych klientów, ponieważ w tym czasie zostały ogłoszone wyniki losowania oraz wręczone nagrody w loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2019) - Oszczędzaj i wygrywaj”. 

Samochód osobowym marki Opel Corsa Enjoy wygrał Pan Janusz Mączewski z miejscowości Kocięcin Tworki w gm. Raciąż. W „Mikołajki”, klucze do auta oraz komplet dokumentów, wręczył Klientowi Prezes Zarządu - Piotr Pniewski.

Posiadaczami opiekaczy do kanapek Ruseel Hobbs [email protected] zostali: Panie Wanda Grzejda z Nowego Komunina, Joanna Sadowska z Pólki Raciąż, Hanna Kozłowska z Proszkowa, Pan Zbigniew Szatkowski z Bębnówka, Państwo Marian i Barbara Piórkowscy z Sońska oraz Ryszard i Stanisława Wróblewscy z miejscowości Kicin. 

Zwycięzcom gratulujemy, a Panu Januszowi dodatkowo życzymy szerokiej drogi! 

Ty też możesz wygrać! Weź udział w nowej edycji Lokaty SGB (Jesień 2019)! Załóż lokatę na minimum 500 zł i daj sobie szansę na zdobycie nagrody!  Nagrodą, gwarantowaną wyłącznie dla klientów Banku Spółdzielczego Raciążu w tej edycji loterii, której finał będzie w lipcu 2020 roku, jest samochód osobowy Volkswagen Up.

Nie zwlekaj, lokatę możesz założyć jedynie do 31 grudnia 2019 roku! 

Zapraszamy serdecznie!

(materiał zewnętrzny/promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA