Zamknij
REKLAMA

MultiBox Płońsk - nowy park handlowy w mieście. Przebojowe otwarcie!

13:32, 25.10.2019 | Materiał zewnętrzny
REKLAMA
Otwarcie nowego płońskiego parku handlowego - MultiBox - miało miejsce 24 października. Sklepy dla klientów otworzono o godzinie 10

24 października w Płońsku nastąpiły znaczne zmiany. Obserwując zainteresowanie nowym obiektem handlowym można się nawet pokusić o stwierdzenie, że będzie to jeden z częściej odwiedzanych przez mieszkańców punktów na mapie miasta. 

Oficjalne otwarcie Parku Handlowego MultiBox nastąpiło w czwartek, 24 października 2019 r. Ten nowy, rozległy kompleks handlowy jest usytuowany przy ulicy Żołnierzy Wyklętych 12, nieopodal drogi krajowej nr 7, we wschodniej części Płońska. Wybrano tę lokalizację ze względu na bliskość osiedli mieszkaniowych, marketu Kaufland oraz lubianej przez mieszkańców całego regionu restauracji McDonalds. To największy, liczący aż 5 tysięcy metrów kwadratowych kompleks handlowy w mieście.

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest wygodny i przestronny parking zewnętrzny oferujący 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Klienci mogą tu znaleźć kompleksową ofertę popularnych marek modowych, w tym: Sinsay, TEDi, Diverse, Pepco oraz sklepy Rossmann, Dealz wraz z salonem  Neonet oferującym produkty rtv-agd i multimedia.

Wielkie otwarcie nastąpiło o godzinie 10. Wówczas to klienci zyskali szansę na skorzystanie z licznych, wyjątkowo na ten dzień przygotowanych ofert cenowych: promocji specjalnych oraz zniżek we wszystkich sklepach. Dodatkowo dokonane zakupy były premiowane unikalnymi upominkami. W godzinach popołudniowych, bo przecież nie samymi zakupami klient żyje, mieszkańcy zgromadzili się wokół sceny, na której odbył się koncert znanego piosenkarza, a ostatnio także prezentera telewizyjnego - Norbiego.

Agnieszka Staszak, przedstawicielka inwestora tak podsumowała wydarzenie: - Nasz obiekt gościł nie tylko mieszkańców Płońska, ale i całego regionu. Otwarcie Parku Handlowego było okazją do skorzystania z atrakcyjnych ofert cenowych, więc licznie stawili się w nowo otwartych sklepach i skosztowali przekąski, które oferowaliśmy w tym dniu. Muszę przyznać, że atmosfera była znakomita, zwłaszcza dzieci angażowały się w quizy, w których można było liczyć na cenne nagrody. Na koniec wszyscy nucili przeboje z Norbim, podczas jego koncertu. 

Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą projektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Firma specjalizuje się w realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych, w szczególności handlowych. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Oprócz realizacji własnych przedsięwzięć, spółka obsługuje wielu inwestorów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

MultiBox – idea parku handlowego 

Jednym z celów firmy BUDREM jest budowa i zarządzanie jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych - MultiBox. Obiekty handlowe MultiBox powstały w odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów w mniejszych miejscowościach, jako sposób na szybkie i wygodne zakupy - są to nowoczesne parki handlowe o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, położone w starannie dobranych lokalizacjach, w sąsiedztwie marketów spożywczych (m.in. Kaufland, Lidl), otoczone wygodnymi, przestronnymi parkingami z łatwym dojazdem.

Aktualnie sieć MultiBoxów  w Polsce liczy 9 parków handlowych - w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwóch w Ostrowie Wlkp. Ponadto otwarto właśnie nowy MultiBox w Głogowie, trwają przygotowania do kolejnego, na warszawskim Wilanowie oraz do rozpoczęcia budowy inwestycji w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.

Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska. (www.mallson.pl)

Więcej zdjęć z otwarcia płońskiego MultiBox-u znajdziecie poniżej. 

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone