Zamknij
REKLAMA

Wiemy, co i kiedy powstanie po płońskim supermarkecie Tesco! Uzyskaliśmy informację z pierwszej ręki...

10.41, 18.10.2022 RED Aktualizacja: 20.39, 25.10.2022
W pierwszym kwartale przyszłego roku mają pojawić się tutaj kolejni klienci [fot.: Redakcja]
REKLAMA

Z końcem października ubiegłego roku zlikwidowano w Polsce ostatnie sklepy sieci Tesco, w tym supermarket w Płońsku. Nasz portal dowiedział się, jakie usługi w obiekcie przy ulicy Rzemieślniczej 6 będą już wkrótce tam realizowane.  

Na początku października taki sklep otworzono w Sierpcu, a  w pierwszym kwartale 2023 roku nowy punkt sprzedaży sieci Bricomarché zainauguruje swoją działalność w naszym mieście.  

- ''Grupa Muszkieterów'' (europejskie zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców, które zarządza siecią ponad 4000 punktów handlowych i usługowych - przyp. red.) stale rozwija swoją sieć supermarketów spod szyldu Bricomarché, oferując polskim lokalnym przedsiębiorcom szansę rozwoju własnego biznesu. Bierzemy pod uwagę szeroką listę dostępnych lokalizacji, a decyzje o otwarciu poszczególnych sklepów podejmujemy w oparciu o analizę lokalnego rynku handlu. Miło nam poinformować, że otwarcie sklepu Bricomarché w Płońsku planowane jest na I kwartał 2023 roku

- przekazuje nam Aleksandra Szymska, specjalista ds. PR i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu ''Grupa Muszkieterów'' ITM Polska sp. z o.o.

W zależności od sezonu Bricomarché oferuje wybór produktów w czterech podstawowych działach: artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne oraz asortyment związany z ogrodem.

[ZT]11463[/ZT]

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%