Zamknij
REKLAMA

Nowe Miasto solidarnie wspiera Ukrainę

16.04, 19.04.2022 za info Informator Miasta i Gminy Nowe Miasto dodał RED Aktualizacja: 16.14, 19.04.2022
Skomentuj [fot.: Informator Miasta i Gminy Nowe Miasto/fb]
REKLAMA

14 kwietnia Miasto i Gmina Nowe Miasto zorganizowała transport i nieodpłatnie przekazała organizacji Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy artykuły, które zakupiono oraz pozyskano w celu pomocy ukraińskich uchodźcom. 

Przekazany asortyment to:

  • Śpiwory w ilości 30 szt. – ufundowane i zakupione przez Radnych Rady Miejskiej w Nowym Mieście oraz Burmistrza Miasta i Gminy Nowe Miasto;
  • Śpiwory w ilości 48 szt. oraz termosy w ilości 20 szt. – zakupione ze środków pozyskanych z wpisowego oraz wpłat od indywidualnych sponsorów podczas Biegu „Solidarni z Ukrainą” zorganizowanego przez Miasto i Gminę Nowe Miasto oraz Stowarzyszenie Płońscy Patrioci, który odbył się 27 marca nad Zalewem Nowomiejskim;
  • Środki chemiczne – pozyskane od firmy Reckitt Benckiser z siedzibą w Nowym Dworze Mazowiecki przez Miasto i Gminę Nowe Miasto przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ludowy Zespół Sportowy „SONA”. 

Ponadto informujemy, że wszystkie zebrane od Państwa dary zostały rozdzielone i przekazane rodzinom z Ukrainy przebywającym na terenie Miasta i Gminy Nowe Miasto.

Ukraina cały czas potrzebuje wsparcia. Dzięki Państwu nam również udało się dołożyć cegiełkę do morza potrzeb. Dlatego, też bardzo serdecznie dziękujemy naszym mieszkańcom za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że zawsze możemy na Państwa liczyć - czytamy na oficjalnym, facebook'owym profilu nowomiejskiego samorządu. 

[ZT]9550[/ZT]

(za info Informator Miasta i Gminy Nowe Miasto dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%