Zamknij
REKLAMA

Nowa pracownia tortów i słodkości już otwarta! [FOTO-VIDEO]

15.18, 03.04.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11.05, 07.04.2022
Pani Marta słodkości będzie tworzyć na zamówienie

W kwietniową sobotę przy ulicy Warszawskiej 33 w Płońsku rozpoczęła działalności pierwsza w naszym mieście Pracownia Tortów Artystycznych i Słodkości ''Marcia z Wypiekami''. Na otwarcie przygotowano wiele pysznych specjalności zakładu; od mini serniczków m.in. przez bezy Pavlova z owocami, czy muffinki, na piętrowym torcie kończąc. Właścicielka pracowni już zaprasza do składania zamówień. Smacznego! 

W sobotę gospodyni wydarzenia, Marta Wyrwich wprowadziła licznych gości, którzy zjawili się na otwarciu pracowni przy ulicy Warszawskiej 33, w swój świat słodkości. Od dwóch lat desery to jej drugie imię, stąd pracownia działać będzie pod szyldem ''Marcia z Wypiekami''

- Będę produkować słodkości na zamówienia. Będą to torty artystyczne, ślubne, urodzinowe i na inne okoliczności. Słodkości można nabywać na sztuki, można zamawiać słodkie stoły, mam różnego rodzaju ciasteczka, bezy, czy serniki - wymienia pani Marta.

- Dotychczasowi klienci dali mi wolną rękę, więc mogłam realizować się jakby we wszystkich moich tortowych pomysłach i fantazjach, dlatego cały czas rozwijam się w swojej specjalności - dodawała, zapraszając pokaźne grono uczestników wydarzenia na konsumpcję.

A było w czym się rozsmakować! Na stołach znalazło się wszystko, co znajdzie się w ofercie ''Marci z Wypiekami'', a mianowicie: monoporcje serduszka Mus z białej czekolady z truskawkami oraz mus z białej czekolady z malinami, mini serniczki z curdem mango i owocami, mini bezy Pavlova z owocami, cake popsy truskawkowe, popsicles Brownie z karmelem, donuty Brownie, muffinki waniliowe z owocami i kremem z białej czekolady oraz panacotta z musem truskawkowym. 

Z kolei pokaźnych rozmiarów tort na blisko 80 porcji serwowany gościom, cieszył podniebienie następującymi smakami: od dołu - ciemny biszkopt, chrupka czekoladowa, mleczna czekolada z wiśniami i palona biała czekolada z karmelem i orzechami; dwa górne piętra to jasny biszkopt, chrupka pistacjowa, krem pistacjowy oraz krem malinowy. - Palce lizać - komentowali degustatorzy, zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi :-) 

Zamówienia można składać pod numerem tel.: 663 592 743.

INSTAGRAM: TUTAJ

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z OTWARCIA PRACWONI W FOTO-GALERII PONIŻEJ.   

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%