Zamknij
REKLAMA

Florysta - nowy kierunek w Publicznej Szkole Policealnej w Płońsku

17.04, 10.02.2022 Materiał zewnętrzny
[fot.: zbiory szkolne]

Od lutego 2022 roku w Publicznej Szkole Policealnej w Płońsku startuje nowy kierunek – florysta. Jest to propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swoje zdolności manualne i talenty artystyczne.

Florysta jest to kierunek roczny, dlatego jest to propozycja dla tych z Państwa którzy bardzo szybko chcą uzyskać nowe kwalifikacje.  Szkoła oferuje dla słuchaczy w pełni wyposażoną pracownię. Placówka zapewnia również pełen asortyment materiałów do pracy i ćwiczeń, takich jak kwiaty, ozdoby, narzędzia. 

SŁUCHACZE NIE PONOSZĄ WIĘC ŻADNYCH KOSZTÓW  

Florysta jest w szkole co prawda nowym kierunkiem, ale placówka ma już doświadczenie w organizacji zajęć warsztatowych. Warto w tym miejscu przypomnieć o kierunku, jakim jest terapeuta zajęciowy, który pozwala na zdobycie umiejętności posługiwania się licznymi technikami rękodzielniczymi. W ramach tego kierunku w szkole odbywały się już różne kursy, między innymi kurs tworzenia wianków. Szkoła jest więc w pełni przygotowana, by zaoferować swoim słuchaczom jak najlepsze warunki do rozwoju.

Placówka może pochwalić się nie tylko świetnym wyposażeniem, ale również wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą nauczycielską. Wykładowcy to przede wszystkim praktycy, którzy dbają o profesjonalizm i, oprócz teorii, prezentują słuchaczom wypracowane przez siebie metody działania. Dzięki temu proces kształcenia jest bardziej efektywny, a słuchacze są w pełni świadomi swoich postępów.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTO-GALERII PONIŻEJ

Nowy kierunek w Publicznej Szkole Policealnej to oferta świetna nie tylko dla nowych kandydatów, ale również dla absolwentów kierunków takich jak choćby terapeuta zajęciowy- mogą oni w ten sposób realizować swoje plany dotyczące poszerzenia umiejętności terapeutycznych lub po prostu rozszerzyć kompetencje zawodowe, a co za tym idzie – zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Przypominamy, że nauka w Publicznej Szkole Policealnej w Płońsku jest całkowicie bezpłatna. Liczba miejsc na kierunku florysta jest ograniczona. Zapraszamy do rekrutacji – informacje na temat potrzebnych do złożenia dokumentów w sekretariacie szkoły Płońsk, ul. Warszawska 70CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%