Zamknij
INFORMACJE

Zakończył się I etap rekrutacji do PANSIM w Ciechanowie

Materiał zewnętrzny 10:17, 29.07.2025 Aktualizacja: 18:47, 31.07.2025
Skomentuj fot.: zbiory Akademii fot.: zbiory Akademii

Pierwszy etap rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne PANSIM dobiegł końca. W internetowym systemie rekrutacyjnym zarejestrowało się ponad 750 osób, w tym komplet dokumentów dostarczyło prawie 400. Spośród nich także cudzoziemcy. W porównaniu do ubiegłego roku można zaobserwować wzrost liczby chętnych do studiowania w Akademii. Największym zainteresowaniem cieszą się kierunki takie jak pielęgniarstwo, fizjoterapia i logistyka.   

Ale to jeszcze nie koniec. Kolejny etap rekrutacji rozpocznie się  1 sierpnia i potrwa do 28 sierpnia. Maturzyści, którzy w sierpniu poprawią maturę, mają również szanse na studiowanie – rekrutacja uzupełniająca potrwa do 23 września.

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie to nowoczesna infrastruktura, doświadczona kadra dydaktyczna, stypendia, akademik, aktywne życie studenckie – wszystko to stwarza przyjazne warunki do studiowania. 

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia uczelni można znaleźć na stronie: http://www.pansim.edu.pl .

reklama


 

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%