Zamknij
REKLAMA

TekStylowo. Second-hand wysokiej jakości w Płońsku [FOTO]

13:46, 24.06.2022 | Materiał promowany
W piątek otworzono nowy punkt second handu TekStylowo w Płońsku

TekStylowo to prawdziwa kopalnia markowej odzieży używanej, dlatego chcemy, aby każdy miał do niej dostęp na wyciągnięcie ręki. W związku z tym otwieramy kolejne nasze punkty, m.in. w Płońsku! - informuje TekStylowo.pl, największa w Polsce sieć wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną. Blisko 100 przyjaznych punktów w całym kraju i 30 tysięcy klientów dziennie. Teraz w grupie tej znajdą się również mieszkańcy Płońska i okolic. 

Nowy oddział TekStylowo już otwarty. Punkt z odzieżą używaną znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 45 (I piętro) w Płońsku. Spodnie materiałowe, sukienki, spódniczki, odzież męska i dziecięca, etc. z TekStylowo już są w mieście nad Płonką. W TekStylowo przekonacie się, że wysoka jakość i niska cena mogą iść w parze.   

[FOTORELACJA]951[/FOTORELACJA]

Wszystkie sklepy TekStylowo łączy wspólny cykl sprzedażowy, który w każdym z naszych oddziałów wygląda tak samo. Otóż piątki to dni, gdzie następuje całkowita wymiana asortymentu, a w poprzedzające go czwartki odbywa się wielka wyprzedaż. Wówczas wszystkie dostępne artykuły możemy kupić już od 1,80 zł/szt. Wraz z upływającymi dniami tygodnia, ceny w naszym sklepie regularnie topnieją… 

Nowy punkt TekStylowo będzie czynny w tych samych godzinach, co wszystkie nasze pozostałe oddziały. Zakupy możemy robić od 8 do 20 przez cały tydzień – łącznie z niedzielami handlowymi.

Czekamy na was także w niedzielę handlową - 26.06.2022 r., od 8:00 do 20:00!

Tekstylowo.pl - Second-hand on-line. 

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%