Zamknij
REKLAMA

Radna powołała się na męża-policjanta. "Tylko pouczenie, a miałam 170" [VIDEO]

16:00, 23.11.2021 | Źródło: BRD24.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixaby.com/pl/
REKLAMA

Nie wyłączyła mikrofonu na sesji rady miasta i opowiadała, jak to pędziła samochodem 170 km/h. Radna Jowita Pawlak z Nowogardu (woj. zachodnio-pomorskiego) pochwaliła się również, że uniknęła kary. Jak to możliwe? 

Do tej sytuacji doszło podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Nowogardzie (17 listopada). 

Pogawędkę między radnymi w trakcie przerwy było słychać bardzo wyraźnie. Kobieta nie wyłączyła mikrofonu, więc usłyszeli to wszyscy obecni na sali, a także oglądający transmisję online. 

- W rozmowie padły słowa co najmniej szokujące - komentuje to portal poświęcony bezpieczeństwie w ruchu drogowym BRD24.pl

Uniknęła mandatu, bo... jechał z nią "Przemek"

Sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej na nowej trasie S6. Pawlak tłumaczyła, że teraz czas przejazdu do Kołobrzegu znacznie się skrócił, a przy okazji "pochwaliła się" swoją brawurową jazdą oraz tym, że zatrzymała ją za to... policja. 

- Jechali BMW, słuchaj, nieoznakowanym i ja wyprzedzałam, a on wiesz, za mną się chował. I tak trzy razy. Aż za tym trzecim razem mnie wyprzedził, włączył te światła „follow me”, wiesz nie, i „policja”, kurka i musiałam zjechać - mówiła radna. 

Okazało się, że kobiet jechała aż... 170 km/h.

- Dobrze, że Przemek ze mną jechał. To mówi: no wiecie panowie, no żona mnie tu wiezie na wczasy, nie, że ten. I on mówi – no dobra, to tylko pouczenie. A miałam 170, tak jak mnie nagrał - dodawała.

Wspomniany przez kobietę "Przemek", jak tłumaczy portal goleniow.net, jest jej mężem i jednocześnie policjantem Komisariatu Policji Powiatowej w Goleniowie.

To, jak podczas przerwy w obradach mówiła kobieta, nie był jej pierwszy raz. 

- Dostałam piątkę taką BMW zastępczą. To w ogóle, wiesz, nie było czuć prędkości, bo to przyciśniesz i jedzie - mówiła koledze. 

Nie wiadomo jednak, czy wtedy również uniknęła mandatu, bo okoliczności tej kontroli nie wyjaśniła. 

Sytuacja od 56 minuty

(Źródło: BRD24.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RealiaRealia

1 0

Powszechnie stosowane zachowanie policji względem ""swoich"",albo tych że "świecznika"...Polski standard prawa drogowego! 04:32, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

onon

1 0

i wszystko jasne ,,piszę te słowo do Pana PROKURATORA ,i proszę o upublicznienie wyroku ,dla pani ,i panów policjantów 16:33, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%