Zamknij
REKLAMA

Niedzielski: przywracamy możliwość funkcjonowania sal zabaw dla dzieci, zwiększamy limit osób na weselach

10:39, 02.06.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Minister zdrowia na środowej konferencji prasowej dotyczącej luzowania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa poinformował o przywróceniu możliwość organizowania tradycyjnych targów, konferencji, wystaw z limitem 1 osoba na 15 m. kw.

Od 6 do 25 czerwca rząd przywraca możliwość funkcjonowania sal zabaw dla najmłodszych z obowiązującym limitem jednej osoby na 15 m2; od 6 czerwca zwiększony zostanie też limit osób mogących uczestniczyć w weselach i zgromadzeniach publicznych do 150 osób - poinformował szef MZ Adam Niedzielski.

"Kolejnym elementem, gdzie również będzie obowiązywał limit jednej osoby na 15 m2 to są sale zabaw - mówię tu o salach zabaw dla naszych najmłodszych, dla dzieci. One były do tej pory zamknięte. Tu przywracamy możliwość ich funkcjonowania z normatywem, który dotyczy całej tej branży eventowej" - powiedział Niedzielski.

Poinformował również o zmianach, jeśli chodzi o imprezy i zgromadzenia. "Mówimy tu o weselach, oczywiście o zgromadzeniach też publicznych. Od 6 czerwca zwiększamy ten limit do 150 osób. Do tej pory ten limit wynosił 50 osób" - dodał minister zdrowia. (PAP)

autorka: Sylwia Dąbkowska-Pożyczka

sdd/ par/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Fan BMWFan BMW

0 0

Morze by zrobili jakieś promocje dla zaszczepionych bo ja już jestem. Np. na tankowanie diesla na CPNach albo coś. Na wesela to i tak nie chodze. 15:26, 02.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tankowaniatankowania

1 0

darmowego nie będzie, ale podobno niektóre powiązane ze szprycowaniem uroczystości rodzinne mają być ze sztandarami i orkiestrą. Ewentualnie mogę ci odstąpić moją porcję szprycy, a ramach promocji oczywiście, a dla mnie tylko " Covidowa Kennkarte". 08:51, 05.06.2021


REKLAMA
0%