Zamknij
INFORMACJE

Wkrótce rusza poświąteczna zbiórka choinek. Iglaki będzie odbierało PGK, a stamtąd trafią one do PEC-u [VIDEO]

Łukasz WielechowskiŁukasz Wielechowski 18:16, 14.01.2021 Aktualizacja: 14:25, 26.01.2021
Skomentuj Od 18 stycznia rusza miejska akcja zbiórki choinek z terenu Płońska - zamiast skończyć na śmietniku mogą one wrócić do nas w postaci ciepła w kaloryferach - zachęca do udziału w poświątecznym przedsięwzięciu ratusz [Foto: ŁW] Od 18 stycznia rusza miejska akcja zbiórki choinek z terenu Płońska - zamiast skończyć na śmietniku mogą one wrócić do nas w postaci ciepła w kaloryferach - zachęca do udziału w poświątecznym przedsięwzięciu ratusz [Foto: ŁW]

Od poniedziałku, 18 stycznia rusza zbiórka choinek, które następnie trafią do miejskiej elektrociepłowni, gdzie zostaną przetworzone na zrębki drzewne i jako ekologiczne paliwo zostaną wykorzystane do ogrzewania naszych mieszkań. - Świąteczne drzewka można zostawić w różnych punktach na terenie miasta. Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w akcji . Bądźmy ekologiczni i zadbajmy o nasze otoczenie - mówi naszej redakcji Filip Przedpełski, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Płońsku.  

Zbiórka choinek w zabudowie jednorodzinnej prowadzona będzie w następujących punktach miasta:

  • Osiedle Poświętne - ul. Parkowa
  • Osiedle Toruńskie – ul. Toruńska
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Żołnierzy Wyklętych.

Mieszkańcy spółdzielni mieszkaniowej, wspólnot mieszkaniowych, TBS, ZGM choinki mogą gromadzić przy kontenerach znajdujących się przy blokach.

Właściciele domów jednorodzinnych mieszkający w pobliżu bloków mogą również swoje choinki zostawić przy pobliskich kontenerach osiedlowych.

Choinki można przynosić do wyznaczonych miejsc codziennie.

Więcej na ten temat powiedział nam wspomniany Filip Przedpełski z płońskiego magistratu. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

KryssKryss

5 1

Idę przy śmietniku a tu że 3 piękne choinki w donicach. Co szkodziło tumanowi jedynemu z drugim pojechać do lasu i ją wkopać żeby sobie żyła.

18:44, 14.01.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Johnny Johnny

4 1

Masz rację, niestety to straszne lemingi zapatrzone co im telewizor powie. Brak funkcji myślowych.

20:28, 14.01.2021

Leśnik ?Leśnik ?

0 1

Mało prawdopodobne, że te świerki się przyjmą mając tak zniszczony system korzeniowy.
Sprawdziłem: na 8 przyjęła się jedna świąteczna choinka. Powodzenia.

11:17, 18.01.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MariuszMariusz

2 0

Moja się przyjęła. Ale zima była ciepła i wilgotna ziemia.

16:47, 18.01.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%