Było na co popatrzeć przy ulicy Kopernika w poniedziałkowe Święto Niepodległości. Dla płońszczan w godzinach popołudniowych przygotowano m.in. scenki tematyczne prezentujące codzienne życie mieszkańców sprzed 106 lat, rekonstrukcje wydarzeń historycznych w strojach z tamtych czasów, czy też pokazy sprzętu i militariów z początku XX wieku. Zobrazują to zdjęcia, które dołączamy. To plenerowe wydarzenie rocznicowe, przy współudziale Samorządu Województwa Mazowieckiego, zorganizował Powiat Płoński, Miasto Płońsk oraz Gmina Płońsk.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1372"}
::news{"type":"see-also","item":"20011"}
ja13:23, 13.11.2024
Kim trzeba być, żeby dać łapkę w dół?
Nie wiem...18:20, 13.11.2024
Realistą z PO?
Pewnie10:05, 14.11.2024
Agentem Niemieckim z PO
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dyżurny samowolnie opuścił posterunek w Raciążu
Pijany na bank. Jak to w PKP.
Pekapowiec
14:41, 2026-06-22
Mieszkańcy wybiorą patrona stadionu. Na liście jest już
Pomordowanym na Wołyniu. Ewentualnie szukać sponsora np MDZL albo inna duza firma. Piłkarzy to my raczej nie mieliśmy.
PNW
14:23, 2026-06-22
VIII Krajowe Dni Pola odbędą się w Płońsku
Arbuzów w powiecie urodzaj
Pl
13:06, 2026-06-22
Mieszkańcy wybiorą patrona stadionu. Na liście jest już
Znaleźć i deportować niech tam kozaczy
Nieznany
12:46, 2026-06-22