Zamknij
REKLAMA

iZielnik.pl - sklep zielarski online z naturalnymi suplementami i kosmetykami

09:11, 25.08.2021 | materiały partnera

Zioła od są od wieków znane jako naturalny sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia. Od setek lat ziołolecznictwo silnie wspierało walkę z różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami. Moc, która płynie z zielarstwa, pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka, co niejednokrotnie zostało naukowo udowodnione.

W ziołach i roślinach skrywa się źródło naturalnych składników, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania naszego organizmu. Obszary, w których ziołolecznictwo ma swoje zastosowanie to z pewnością brak witalności, zapalenia w organizmie, problemy trawienne i wiele innych. Warto sprawdzić, które zioła będą idealne do naszych dolegliwości.  

iZielnik.pl — sklep zielarski online z naturalnymi suplementami i kosmetykami, w którym znajdziesz mnóstwo ziół i nie tylko. Możesz sprawdzić najnowszą ofertę bez wychodzenia z domu i zrobić zakup online. Sklep jest bardzo intuicyjny, więc wyszukasz produkty i dokonasz ich zakupu w prosty sposób.

Zioła na menopauzę

Suplementy diety na menopauzę są oparte na naturalnych ekstraktach z czerwonej koniczyny, niepokalanka i soi. Takie substancje są bardzo bogate w substancje łagodzące objawy menopauzy, takie jak: uderzenia gorąca, zimne poty czy nerwowość. 

Dużo preparatów na menopauzę (https://www.izielnik.pl/ziola-na-menopauze) zawiera wyciągi z koniczyny czerwonej, której kwiaty są źródłem izoflawonów, czyli substancji podobnych do żeńskich hormonów takich jak estrogeny. Ich działanie jest bardzo zbliżone do działania żeńskich hormonów, więc w trakcie menopauzy pozwalają na łagodzenie objawów. Warto zauważyć, że nie mają skutków ubocznych. Doskonale sprawdzą się u osób, u których nie można stosować terapii hormonalnej. 

Podobne właściwości posiada soja, która również jest źródłem izoflawonów. Amerykański producent Solgar chętnie proponuje takie zioła. 

Jednym z popularnych ziół jest ekstrakt z korzenia niepokalanka pospolitego, który jest źródłem substancji czynnych, które mają pozytywny wpływ na przysadkę mózgową, która odpowiedzialna jest za regulację całego układu hormonalnego. Ta cecha niepokalanka jest dużą zaletą w łagodzeniu przykrych objawów menopauzy.

Zioła na potencję i libido

Coraz więcej kobiet i mężczyzn zmaga się z problemami z potencją oraz niskim libido. Z problemami seksualnymi zmaga się coraz więcej osób, a problemy, z jakich to wynika, są różne. Może być przewlekły stres, zaburzenia hormonalne czy depresja. Na szczęście istnieją naturalne zioła, które pomagają na potencję i libido https://www.izielnik.pl/ziola-na-potencje-i-libido.

Jakie dokładnie zioła stosować w celu podniesienia popędu seksualnego? Z pewnością na dużą uwagę zasługuje korzeń maca, który często występuje w lekach na potencję. Ten produkt doskonale pomaga na sprawy damsko-męskie. Regularne spożywanie korzystanie wpływa na libido, ułatwia erekcję i jest zalecany przy problemach z zajściem w ciążę. 

Kolejnym wartym uwagi ziołem jest żeń-szeń, który obecnie jest jednym z najskuteczniejszych afrodyzjaków. Jeśli mowa o afrodyzjakach to na uwagę zasługuje także lubczyk, który działa jako naturalny środek stosowany do pobudzenia seksualnego.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%