Zamknij
REKLAMA

Płońskie Social Zone wróciło po 524 dniach! Zobaczcie, co działo się pierwszego dnia imprezy [FOTO]

11:39, 15.08.2021 | Julia Wasiak
Skomentuj Była moc, była energia, była dobra zabawa [Foto: Julia Wasiak]

Połowa drugiej edycji Social Zone by Genesis już za nami. Uczestnicy wydarzenia przez całą sobotę mogli brać udział w evencie ze swoimi ulubionymi twórcami z Internetu. Organizatorem największego w regionie wydarzenia, na którym można spotkać swoich idoli z Instagrama, TikToka czy YouTube'a, jest płońszczanin Kuba Rachobiński. Nasz portal objął przedsięwzięcie patronatem medialnym.

Najbardziej wyczekiwane w ostatnim czasie przez młodzież wydarzenie odbywa się właśnie w płońskim emceku. Przypomnijmy, że to druga odsłona imprezy dla sympatyków mediów społecznościowych, choć w tym roku ze względu na przyczyny epidemiczne zorganizowana nieco później.

Młodzi ludzie zjechali się do Płońska, aby zobaczyć się i porozmawiać ze swoimi idolami, influencerami. Pierwszego dnia drugiej edycji Social Zone na scenie mogliśmy zobaczyć Bartka Hołubowskiego, który z tej okazji specjalnie zaprezentował na żywo swój debiutancki singiel “Wierzę w nas”. Widzowie mogli również posłuchać koncertu Karoliny Wiśniewskiej - artystki biorącej udział w 10 edycji The Voice of Poland, jak również Oskara Brzozowskiego - uczestnika 3 części The Voice Kids oraz Oliwii Kopiec.

Wydarzenie poprowadził niepowtarzalny Arkadiusz Pawłowski, topowy dziennikarz internetowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć popularnych tiktokerów, którzy swoimi filmami na tej platformie wywołują uśmiechy na twarzach. Stuknięty Mikka, Damian Tkaczuk, Szymon187ers, Jasperrr55, Charazinsky oraz Toffiecrisp opowiedzieli o swoich początkach na Tik Toku, udzielili odpowiedzi na zadane pytania oraz wspólnie z nimi nagrywali filmiki na TikToka.

- Jest to jeden z moich pierwszych eventów z widzami, więc też bardzo się stresowałem. Obawiałem się panelu dyskusyjnego, który ostatecznie okazał się super pomysłem, abym powiedział coś o sobie. Ludzie znają mnie głównie ze śmiesznych filmików, a tutaj mogli dowiedzieć się czegoś o moim życiu prywatnym, planach na przyszłości i tym co ich interesowało. Ja również byłem bardzo podekscytowany tym, że mogłem wejść w interakcje z widzami i dowiedzieć się czegoś o nich, bo przecież gdyby nie oni, nie istniałbym w Internecie. Było mi bardzo miło, że mogłem tutaj być z tak fajnymi ludźmi i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok! - mówił nam Szymon187ers.

- Przyjechałyśmy tutaj pokonując aż 150 km drogi, specjalnie, aby porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z Kacprem i Piotrkiem z TikToka. Jest to dla nas bardzo emocjonujące wydarzenie i bardzo cieszymy się, że możemy ich spotkać, pogadać i poprosić o autograf - tak na temat eventu wypowiadały się Małgosia Wróblewska oraz Klaudia Wawrzyn.

Pierwszego dnia imprezy nie mogło zabraknąć również miejsca dla zawodowych graczy. Strefa gamingu pozwoliła na spotkanie pasjonatów takich gier i wspólnej rywalizacji.

O samej organizacji i przebiegu sobotniego wydarzenia mówił dla nas Kuba Rachobiński.

A już w niedzielę kolejna dawka emocji i atrakcji na płońskim Social Zone. Na scenie MCK-u wystąpi między innymi Alan Cyprysiak oraz Gosia Andrzejewicz.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z SOBOTY ZNAJDZIECIE W NASZEJ FOTO-GALERII PONIŻEJ.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

stary wygastary wyga

6 6

rozrywka dla ułomów 21:20, 15.08.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EluElu

2 1

Siedź cicho. 22:03, 15.08.2021


REKLAMA
0%