Zamknij
REKLAMA

Ostoja Adamowo - wygoda i natura w jednym [FOTORELACJA Z DNIA OTWARTEGO]

09:19, 24.05.2021 | Materiał promocyjny
Nowoczesna, drewniana bryła budynków w subtelny sposób wpisuje się w otaczający ją krajobraz, a ich architektura gwarantuje nie tylko piękny wygląd, ale także mocną, stabilną konstrukcję - podkreślają inwestorzy

Ostoja Adamowo to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy po całym dniu pracy szukają spokojnej przystani, sielskiego azylu, miejsca do odpoczynku i rekreacji. To właśnie w okolicach Adamowa, na malowniczych terenach gminy Nowe Miasto powstaje kompleks 9 domków z działkami, który to wszystko zapewnia. W majową niedzielę zorganizowano tam Dzień otwarty. Głównym punktem wydarzenia było zwiedzanie gotowego już do zamieszkania nowoczesnego, dwupoziomowego domku z przestronnym ogrodem.

Domki w Adamowie to spełnienie marzeń o pięknym, nieprzeciętnym miejscu blisko natury, z dala od zgiełku dużego miasta. Ich wyjątkowy design sprawia, że idealnie wpisują się w otaczający krajobraz, tworząc harmonijną całość. Ich funkcjonalność pozwala cieszyć się wolnym czasem o każdej porze roku, a lokalizacja umożliwia szybki przejazd, chociażby z Warszawy na weekendowy odpoczynek. 

Domki składają się z parteru o powierzchni 26,50 m2 oraz z piętra z zabudowaną antresolą (18,90 m2). Niebagatelny rozkład powoduje, że mimo ich niewielkich rozmiarów, są bardzo przestronne i dają poczucie swobody i komfortu. Na parterze każdego domku znajduje się hol, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. 

Na piętrze – antresoli stworzyć można jedną, przestronną lub dwie mniejsze sypialnie. Można też rozbudować domek o trzecie dormitorium lub przeszklić okna, by uzyskać spektakularny efekt głębi i piękny widok na ogród. 

To propozycja dla tych, którym marzy się dom poza miastem, w tych niełatwych, jak podkreślają inwestorzy, koronawirusowych czasach.

- Projekt 'Ostoi Adamowo' powstał w 2020 roku i jest odpowiedzią na pandemię, na sytuację, w obliczu której ludzie zostali zamknięci w swoich mieszkaniach, dlatego działki, na których realizowana jest inwestycja, mają od 700 do 1000 mkw, by było dużo przestrzeni i terenu zielonego - mówi Bartłomiej Wieczorkowski, inwestor i pomysłodawca osiedla. - Każdy z przyszłych mieszkańców będzie miał tu swój kawałek terenu, aby w pełni tego słowa znaczeniu odpocząć - kontynuuje pan Bartłomiej. - Staraliśmy się tak to wszystko urządzić, aby lokatorzy mieli swego rodzaju enklawę, która daje przynależność oraz bezpieczeństwo, bo ludzie przecież patrzą, co się będzie działo, kiedy ich akurat w domu nie będzie - podkreśla inwestor. - Dom przystosowany jest do mieszkania całorocznego - dodaliśmy dwie jednostki klimatyzacyjne, które ogrzewają oraz chłodzą. Jest postawiony solidny komin, który ogrzewa cały dom - wymienia Bartłomiej Wieczorkowski.

Co jeszcze czeka na lokatorów?

- Na tę chwilę przygotowaliśmy jeden dom, który jest gotowy w stu procentach do zamieszkania. Wszystko jest zrobione na produktach premium. Położyliśmy szczególny nacisk na jakość towaru, który jest używany przy budowie naszych domków oraz na komfort, aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni - dodaje inwestor Przemysław Banaszewski. - Na tej inwestycji będzie 9 domów, każdy dom jest ogrodzony, ma swoją działkę, do domków prowadzi droga dojazdowa, którą zrobiliśmy z utwardzonej kostki brukowej. Na działce położona jest trawa z rolki, zastosowano automatyczne nawodnienie, jest też robot do koszenia trawy, by nasi przyszli klienci w stu procentach mogli cieszyć się z zakupu - wymienia pan Przemysław. - Jest możliwość rozbudowania obiektów, jeżeli klient będzie miał takie życzenie, możemy zrobić to pod projekt indywidualny.

Cena za domki w Adamowie zaczyna się od 199 tys. zł. - To koszt budynku zrobionego na zewnątrz, obitego szalówką, z dachem, z oknami, w środku do aranżacji klienta. Koszty zależą więc od zaawansowania wykończenia. Budynek za 250 tys. zł to budynek w stanie deweloperskim zamkniętym, ocieplony, na zewnątrz i wewnątrz szalówka. Klient robi sobie kuchnię, łazienkę i aranżuje pomieszczenia według własnego uznania. Dom do sprzedania na teraz to koszt w granicach 370 tys. zł - informuje dalej Przemysław Banaszewski.

Kiedy jedni zwiedzali pachnący nowością dom i pytali m.in. o szczegóły techniczne, czy sprzedażowe, inni mogli korzystać z atrakcji zaproponowanych na Dzień otwarty. Nie zabrakło wspólnego grillowania, wojskowej grochówki, harleyowców, zabaw i animacji dla dzieci, kąciku małego ogrodnika, czy wreszcie konkursów z nagrodami, m.in. w postaci spływu kajakowego. 

Więcej zdjęć z niedzielnego wydarzenia, w tym foto obiektu, znajdziecie w galerii poniżej.

Ostoja Adamowo już dziś zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem domu do kontaktu:

Biuro sprzedaży: ul. Warszawska 2 05-190 Nasielsk

Tel.: 570 380 800; 530 071 364

e-mail: [email protected]

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%