Zamknij
REKLAMA

Biurko dla gracza - czy warto kupić biurko podnoszone ?

08:41, 27.01.2021 | materiały partnera

Stanowisko do grania.

Ważne dla każdego gracza jest odpowiednie stanowisko do grania. Musi być przygotowane pod osobiste preferencje użytkownika, a także komfortowe i odpowiednio wyposażone. Zakup mocnego komputera to nie wszystko, aby nasze miejsce do gry było gotowe.

Potrzebujemy całego gaming'owego set-up'u. Kilka monitorów, które pozwolą na wielozadaniowość, na przykład podczas gry bez problemu, będziemy mogli przeglądać jakiś komunikator, jak popularny ostatnio wśród graczy discord, czy jeśli zamierzamy nadawać nasze granie na żywo, na jednym ekranie możemy umieścić grę, a na drugim czat z naszymi widzami. Do tego potrzebna jest dobra myszka z wysokim DPI oraz klawiatura, najlepiej mechaniczna dla dokładniejszej reakcji.

Jeśli nasz monitor nie ma wbudowanych głośników, to niezbędne są przynajmniej takie zewnętrzne, ale najlepiej zainwestować w słuchawki przeznaczone do grania. Jednak czym byłoby stanowisko gracza bez odpowiedniego biurka. O ile z krzesłem można jeszcze eksperymentować, o tyle biurko jest czymś wartym swojej ceny

Biurko podnoszone - strzał w dziesiątkę dla gracza?

Ostatnimi czasy na rynku biurek, szczególnie biurek dla gracza , wielką popularność zdobywają biurka podnoszone. Tego rodzaju mebel, ma parę naprawdę przydatnych  właściwości, dla osób kochających spędzać rozgrywkę grając. Najważniejsze zalety tego biurka to:

  • Regulacja wysokości, a więc możliwość dostosowania biurka pod swoje potrzeby
  • Stabilność biurka
  • Ilość potrzebnego miejsca na nogi
  • Duża wygoda dla użytkownika
  • Regulacja kąta nachylenia blatu
  • Bezpieczeństwo podczas grania
  • Większa wydajność i elastyczność
  • Sprawdza się także wśród młodzieży, która nadal rośnie, ponieważ biurko może rosnąć razem z nimi

Te cechy powodują, że gracz ma ogromne pole manewru do przystosowania swego miejsca pracy w odpowiadający mu sposób. W końcu będzie spędzał przy nim długie godziny, a więc ważne by czuł się komfortowo. Z takim miejscem do gry, bez problemu, będzie bił rekordy w swoich ulubionych grach. Te biurka charakteryzują się też zazwyczaj dość pojemnym blatem, a to przecież ważne, aby stanowisko gracza pomieściło cały potrzebny mu sprzęt.

Kilka ekranów, myszka i klawiatura, nie mogą znaleźć się w innym miejscu niż na biurku. Mebel, dzięki swojej łatwej regulacji pod preferencje użytkownika zapobiega także wadom postawy lub innym kontuzją, a do tego zazwyczaj tego rodzaju biurko jest bardzo solidne, a więc nie musimy bać się, że coś mu się stanie w bardzo krótkim czasie. Zdecydowanie warto zapłacić za biurka gamingowe regulowane, aby nie tylko granie, a także zwyczajna praca, była komfortowa i przede wszystkim, dzięki temu efektywna.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%