Zamknij
REKLAMA

Polsat Seriale – jakie hity oglądać w październiku?

14:08, 07.10.2020 | materiały partnera

Jesienna pogoda sprawia, że masz ochotę zaszyć się w domu pod kocem? Polsat Seriale przybywa z pomocą wraz ze swoimi fantastycznymi filmami i serialami. Oto kilka polecanych produkcji, dzięki którym nie będziesz mógł oderwać się od telewizora.

Zachwycające produkcje filmowe w październiku

„Juno” (2007), reż. J. Reitman, emisja: 21.10.2020, g. 21:00

„Juno” to komediodramat wielokrotnie nagradzany za najlepszy scenariusz. Zdobywca Oscara przedstawia historię 16-letniej Juno (E. Page), która niespodziewanie zachodzi w ciążę ze swoim najlepszym przyjacielem Bleekerem. Dziewczyna, nie będąc gotowa na bycie matką, decyduje się oddać dziecko do adopcji. Po pewnym czasie znajduje idealnych kandydatów – małżeństwo Loringów. Czy Juno zdecyduje się im zaufać?

„Coffin Rock” (2009), reż. R. Glasson, emisja: 22.10.2020, g. 21:00

Ten psychologiczny thriller przerazi niejednego miłośnika horrorów. Jessie (L. Chappell) wraz z mężem Robem (R. Taylor) starają się o dziecko. Mimo wieloletnich starań wciąż im się nie udaje. Pewnego dnia Jessie upija się i spędza noc z nieznajomym chłopakiem Evanem (S. Parsonson). Po pewnym czasie odkrywa, że zaszła z nim w ciążę. Wydarzenie to rozpoczyna obsesyjną grę, której stawką staje się niejedno życie.

„Ostra noc” (2017), reż. L. Aniello, emisja: 19.10.2020, g. 21:00

„Ostra noc” to hardcorowa komedia dla dorosłych. Po dziesięciu latach rozłąki grupa przyjaciółek spotyka się na wieczorze panieńskim. Kobiety zamierzają spędzić razem pełen wrażeń weekend w Miami. Alkohol i dobra zabawa sprawiają, że impreza wymyka się spod kontroli, a jej uczestniczki popełniają tragiczny błąd. Każda kolejna decyzja doprowadza do coraz większych kłopotów, a skutki nocnej zabawy mogą być nieodwracalne.

Seriale, które musisz zobaczyć w Polsat Seriale

„Ultraviolet” (2017-...), reż.: B. Prokopowicz, Ł. Kośmicki, A. Jadowska

To produkcja opowiadająca o grupie Ultraviolet, która zajmuje się rozwiązywaniem niewyjaśnionych przez policję zagadek śledczych. Zespół sprytnie wykorzystuje do tego nowe technologie i tajniki internetu. Główna bohaterka, zdeterminowana Ola Serafin (M. Nieradkiewicz), postanawia dołączyć do paczki młodych detektywów. Dziewczynę motywuje nie tylko pomoc innym, ale także chęć rozwiązania jej rodzinnego sekretu. Wkrótce pozornie amatorski zespół okazuje się skuteczniejszy niż policja, a zagadki, które rozwiązują, zaczynają mieć coraz poważniejszy charakter.

„Ślad” (2018-...), reż.: J. Kidawa-Błoński

Oto kolejny serial dla fanów kryminalnych zagadek. W wyjątkowych okolicznościach zostaje powołany specjalny zespół ekspertów pod przywództwem inspektor Renaty Różańskiej (A. Jancia). Współpraca z kobietą nie jest najłatwiejsza, zwłaszcza dla jej zastępcy – nadkomisarza Rafała Walczaka (M. Jakus). W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Dla dobra spraw wszyscy łączą siły i rozpoczynają walkę z okrutnymi przestępcami.

„Gliniarze” (2016-...), reż.: T. Olejarczyk, K. Kalisiak, A. Mazanek, T. Średniawa

Serial paradokumentalny przedstawiający losy kilku zespołów policjantów z wydziału śledczego. Każdy odcinek przedstawia odrębną sprawę śledczą, z którą dany zespół musi się zmierzyć. Policjanci nie tylko rozwiązują dochodzenia, ale też muszą stawić czoło swoim własnym demonom.

Jeśli jesteś fanem seriali kryminalnych, lubisz rozwiązywać zagadki i zagłębiać się w mroczne tajemnice, zajrzyj na bloga Netii (https://www.netia.pl/pl/blog), gdzie znajdziesz mnóstwo innych filmowych i serialowych propozycji. Netia (https://www.netia.pl/pl/) specjalnie dla ciebie przygotowała również pakiet telewizyjny, dzięki któremu zyskasz dostęp do najlepszych kanałów telewizyjnych – m.in. do Polsat Seriale!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA