Zamknij
REKLAMA

Liposukcja ultradźwiękowa - szczupła sylwetka bez skalpela

09:10, 18.05.2020 | art.sponsorowany

Redukcja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki najczęściej kojarzą się z inwazyjnymi, bolesnymi zabiegami chirurgicznymi. W gabinetach medycyny estetycznej dostępna jest liposukcja Vaser Lipo - rewolucyjna metoda bezpiecznego odsysania tłuszczu. O szczegóły innowacyjnego zabiegu zapytaliśmy specjalistów z Kliniki Miracki.
 

Na czym polega liposukcja Vaser Lipo?

Przełomowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej polega na wykorzystaniu wiązki energii ultradźwiękowej. Vaser Lipo bezpośrednio oddziałuje na komórki tłuszczowe, oddzielają złogi tłuszczowe od komórek okalających. Liposukcja ultradźwiękowa jest precyzyjnym zabiegiem, nienaruszającym naczyń krwionośnych, nerwów w okolicach komórek tłuszczowych. Liposukcja Vaser Lipo wykonywana w Klinice Miracki w Warszawie umożliwia wykorzystanie odessanego tłuszczu jako wypełniacza w celu wymodelowania sylwetki. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową z: 

  • okolic brzucha,
  • ud,
  • pośladków,
  • kolan,
  • pleców,
  • okolic szyi i dekoltu,
  • twarzy.

Liposukcję ultradźwiękową stosuje się również w redukcji ginekomastii u mężczyzn. 

Liposukcja ultradźwiękowa - co warto wiedzieć?

Liposukcja Vaser Lipo wymaga precyzji, dlatego jest przeprowadzana przez wykwalifikowanego lekarza po wcześniejszej konsultacji i wykluczeniu przeciwwskazań, takich jak: duża utrata masy ciała, znaczny nadmiar skóry w obszarze zabiegowym, rozległe rozstępy w okolicach brzucha. Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie zleconych przez lekarza badań. Przed planowaną liposukcją nie należy:

  • spożywać alkoholu i palić papierosów dwa tygodnie przed zabiegiem i po nim,
  • zażywać aspiryny dwa tygodnie przed zabiegiem.

Zalecane jest również stosowanie specjalnej diety ustalonej przez lekarza oraz używanie wyłącznie mydła antybakteryjnego dzień przed zabiegiem. Liposukcję Vaser Lipo wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i zazwyczaj trwa około 2-5 godzin. Okres rekonwalescencji trwa około kilka tygodnia i wymaga noszenia specjalnej odzieży uciskowej  oraz ścisłego przestrzegania zaleceń lekarskich, jak np. stosowanie masaży limfatycznych. Pierwsze efekty są widoczne po zabiegu, jednak na końcowy rezultat trzeba poczekać kilka tygodni. 

Zalety liposukcji ultradźwiękowej

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo jest bezpiecznym i mało inwazyjnym zabiegiem zapewniającym doskonałe efekty. Zabieg umożliwia wykorzystanie usuniętej tkanki tłuszczowej jako wypełniacza do innych okolic ciała. Dodatkowym atutem liposukcji ultradźwiękowej jest obkurczenie i ujędrnienie skóry, spotykane wyłącznie w przypadku liposukcji Vaser Lipo. Nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej umożliwia wymodelowanie okolic brzucha, ud, pośladków, ramion, a także delikatnych obszarów, jak twarz, podbródek czy dekolt. Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo jest zabiegiem prawie bezbolesnym i nie wymaga długiego, uciążliwego okresu rekonwalescencji. Liposukcja ultradźwiękowa należy do bardzo bezpiecznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg pozwala uzyskać spektakularne i długotrwałe efekty bez interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej z wielu obszarów ciała, również delikatnych okolic, modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie i znaczną poprawę kondycji skóry przy minimalnej inwazyjności. Vaser Lipo to rewolucyjna metoda na szczupłą sylwetkę bez skalpela, bólu i skutków ubocznych. Więcej informacji na temat nowoczesnej liposukcji ultradźwiękowej na stronie klinikamiracki.pl

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA