Zamknij
REKLAMA

Zakład pogrzebowy - ogólnopolska infolinia pomaga w organizacji pogrzebu

09:14, 05.01.2022 | Materiał zewnętrzny

Pogotowie Pogrzebowe działa na podobnych zasadach jak numer alarmowy, tyle tylko, że w innym obszarze – umożliwia zgłoszenie usługi pogrzebu z każdego miejsca w Polsce.

W Płońsku naszym reprezentantem jest Zakład Pogrzebowy Kozłowski, który obsługuje również gminy ościenne m.in. Baboszewo, Raciąż czy Nowe Miasto. To ogromne ułatwienie dla każdego, kto musi się mierzyć z niełatwą sytuacją straty tych, których kocha. Sytuacją szczególnie skomplikowaną jest, gdy nieoczekiwany moment rozstania przychodzi, kiedy jesteśmy rozproszeni po świecie, z dala od domu, na wakacjach, podczas wyjazdu służbowego czy emigracji. Pogotowie Pogrzebowe pomaga we wszystkich złożonych okolicznościach, również tych, które wymagają zorganizowania transportu międzynarodowego.

Rodzina i bliscy nie muszą zaprzątać sobie głowy szukaniem zakładu pogrzebowego na własną rękę, wystarczy, że zapamiętają numer infolinii 801 12 12 12 i wykonają połączenie. Zyskują wówczas, bez wychodzenia z domu, dostęp do oferty około 300 zakładów pogrzebowych z całej Polski, w tym m.in. z Warszawy. Tam posiadamy najsilniejszą grupę - zakłady pogrzebowe Warszawa, które stanowią czołówkę w branży pogrzebowej. W dobraniu właściwego wykonawcy, zgodnego z potrzebami i życzeniami rodziny, oraz przebrnięciu przez trudności związane z organizacją ceremonii pomoże empatyczny i pomocny doradca infolinii. Cierpliwie odpowie na pytania, pomoże dopełnić niezbędnych formalności i ustali szczegóły przebiegu ceremonii pogrzebowej tak, aby możliwie najbardziej całościowo przekazać dyspozycje do współpracującego zakładu pogrzebowego. Co ważne doradcy Pogotowia Pogrzebowego pozostają w gotowości całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Rodzina może być pewna, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie, na najwyższym poziomie, zgodnie z indywidualnymi życzeniami, w atmosferze szacunku i zrozumienia. 

Ogromny akcent na empatię i zaufanie nie jest przypadkowy. Na czele firmy stoi silna kobieta, która chce wnieść nową jakość do branży funeralnej, kierując się chęcią pomocy w upraszczaniu niełatwych przecież spraw, często owianych tabu.

- Jest to niezwykle dla nas ważne, by nasi klienci mogli mieć możliwość zgłoszenia usługi w każdej chwili i w każdym miejscu. W momencie, kiedy na naszą infolinię wpływa zapytanie o realizację ceremonii, klient jest kierowany do naszego partnera – zakładu pogrzebowego, z danego obszaru. Bardzo dbamy o to, by w gronie naszych parterów znalazły się zakłady pogrzebowe godne zaufania, świadczące usługi wysokiej jakości. Każdy partner, z którym współpracujemy, przechodzi skrupulatną weryfikację – mówi Beata Winsze, prezes zarządu Amno. - Grupa Pogotowie Pogrzebowe. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi przepisami i nowościami obowiązującymi w branży funeralnej, można zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Niejednokrotnie przyjmując zgłoszenie, rozwiewamy wątpliwości i pomagamy zebrać potrzebne dokumenty – dodaje.

Patrząc na obecny styl życia, który znacząco zmienił się w czasie pandemii, jeszcze mocniej koncentrując się w Internecie i załatwianiu spraw na odległość, można śmiało powiedzieć, że infolinia Pogotowia Pogrzebowego wypełniła istotną lukę na polskim rynku pogrzebowym. Pogotowie Pogrzebowe umożliwia zlecenie usługi z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, udzielając jednocześnie odpowiedzi na wszystkie, czasem bardzo trudne i pełne emocji pytania oraz wątpliwości rodzin pogrążonych w żałobie.

Wszyscy Ci, którzy znaleźli się w trudnej chwili straty najbliższych i potrzebują pomocy przy organizacji pogrzebu, niezbędną pomoc uzyskają na ogólnopolskiej infolinii Pogotowia Pogrzebowego.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie pogotowiepogrzebowe.eu.

(Materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%