Zamknij
REKLAMA

Panele fotowoltaiczne mazowieckie. Ekologia i oszczędność w jednym!

00.00, 22.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 12.35, 26.09.2022
pixabay

Zazwyczaj głównym kryterium, które wpływa na decyzję o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej, jest oszczędność. Dzięki własnej mikroelektrowni znacznie zmniejszysz koszty zużycia energii, jednak za montażem fotowoltaiki przemawiają także inne korzyści. Będzie to m.in. możliwość otrzymania dotacji, dokonania odliczeń od podatku dochodowego oraz ekologia i nowoczesność. A pracę swojej instalacji możesz obserwować z każdego miejsca na świecie - dzięki specjalnej aplikacji na telefon. 

Jak dobrać moc instalacji? 

Najlepiej zostawić to zadanie fachowcom. FlexiPower Group działa w branży od 2007 roku i cieszy się zaufaniem klientów. Pracownicy firmy w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie przeanalizują Twoje potrzeby i oczekiwania, dobiorą odpowiednią moc instalacji i miejsce jej montażu. Dodatkowo pomogą Ci znaleźć źródło finansowania części inwestycji. 

Skorzystanie z oferty FlexiPower Group daje pewność działania fotowoltaiki przez długie lata. Na zrealizowaną przez firmę inwestycję otrzymasz aż 25 lat gwarancji. Szacuje się, że koszt zwrotu kosztów montażu mikroelektrowni wynosi ok. 20% rocznie. Zatem można przyjąć, że przez pierwsze 5 lat “odzyskujesz” zainwestowane pieniądze, a przez kolejnych 20 po prostu cieszysz się własnym prądem. I nie martwisz się podwyżkami cen energii. 

Gdzie zainstalować panele fotowoltaiczne? Mazowieckie to dobry pomysł. 

Fotowoltaika idealnie sprawdzi się w domu prywatnym, gospodarstwie rolnym oraz biznesie. Najczęściej montuje się ją na dachu budynku, dzięki czemu instalacja nie zabiera dodatkowego miejsca. Najlepiej będzie, jeśli Twój dach ma nachylenie 30-40 stopni i ustawiony jest do strony południowej albo 15-25 stopni przy ustawieniu do strony wschodniej lub zachodniej.  

Fotowoltaikę możesz zainstalować też na gruncie, którego jesteś właścicielem lub masz prawo do jego użytkowania. Czasem łączy się oba rozwiązania i ustawia panele na płaskim dachu, np. budynków gospodarczych. Na wybór miejsca, w którym postawisz mikroelektrownię będzie miało też nasłonecznienie nieruchomości. Pracownicy FlexiPower Group pomogą Ci znaleźć miejsce, które zapewni pozyskanie jak największej ilości energii. 

Zaufaj specjalistom 

W internecie znajdziesz mnóstwo informacji, porad i opinii, których tematem są panele fotowoltaiczne. Mazowieckie, Warszawa i okolice to teren, na którym działa wiele firm zajmujących się ich instalacją. Trudno w tym morzu treści wyszukać najistotniejsze dane z pewnego źródła. Na szczęście nie musisz tego robić. Od czego są specjaliści? Zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie internetowej: https://flexipowergroup.pl/ i poczekasz (do 24 godzin) na telefon od pracownika firmy. Po przekazaniu odpowiednich informacji (m.in. o zużyciu energii elektrycznej) otrzymasz indywidualną ofertę - projekt dopasowany do Twoich potrzeb. 

Co więcej - pracownicy FlexiPower Group pomogą Ci w przygotowaniu wniosku o dotację w ogólnokrajowym lub lokalnym programie promującym panele fotowoltaiczne - mazowieckie i inne regiony wspierają odnawialne źródła energii. Możesz starać się również o uzyskanie korzystnego kredytu na odnawialne źródła energii. Dowiedz się, jakie masz możliwości i podejmij świadomą decyzję. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%