Zamknij
REKLAMA

Zdań kilka o roku, który dla redakcji PwS był rokiem szczególnym...

11:54, 03.01.2020 | REDAKCJA
Skomentuj To Wasza zasługa :-)
REKLAMA

Nowy rok składnia do podsumowań stąd i my zaglądamy na podstrony PwS w roku minionym i dane z Google Analytics za 12 miesięcy 2019. Była moc, kolosalny postęp w odsłonach i świetna interakcja z naszymi Czytelnikami, którzy tak nam zaufali, wiedząc, że wspólnie możemy wiele zdziałać. Dziękujemy, po raz pierwszy ;-) 

Najlepszym przykładem przełomowergo roku dla portalu 'Płońsk w Sieci' niech będzie powyższa grafika, która pokazuje, jaki skok na przestrzeni ledwie trzech lat zanotowaliśmy. Blisko 3,5 mln odsłon w minionym roku to o ponad milion więcej aniżeli w 2018. Dodajmy tylko, że przeglądanie zdjęć w naszej fotogalerii nie generuje osobnej odsłony, dlatego ten wynik jest dla nas tak wartościowy! Dziękujemy! Do naszej redakcji dołączył Krystian Jobski, gość, który z lokalnym sportem jest za pan brat, a rodzima piłka nie kryje przed nim tajemnic :-) 

Miniony rok to ponad 1200 większych artykułów na naszej stronie www. Do tego dochodzą setki komentarzy, zdjęcia w fotogalerii i z instagrama, materiały video, ogłoszenia - m.in. te o pracy, materiały Partnerów, jak i cała paleta reklam/ofert, które pokazuje jak wiele firm, przedsiębiorców, urzędów i instytucji nam zaufało i widzi przyszłość w Internecie, dostrzega nasz zasięg i pracę. Dziękujemy! 

'Płońsk w Sieci' to również dobrze Wam znany fan page, z obecną liczbą 22 260 polubień i tysiące reakcji. Nasza skrzynka odbiorcza na fb każdego dnia zbiera od Was zdjęcia i informacje oraz prośby o podjęcie interwencji w ważnych dla Was sprawach. Wiele z nich udało się w 2019 roku pozytywnie załatwić przez szereg publikacji, co nas bardzo cieszy :-) Niektóre nie wymagały nagłośnienia, a poprzez działania naszej redakcji znalazły swój szczęśliwy finał, o czym informowaliście z radością osobiście, telefonicznie, czy też drogą mailową. 

Mamy nadzieję, że tak też będzie w 2020 roku. Oby nam się wszystkim wiodło :-) Pozdrawiamy noworocznie!

Aaa, zaraz wypuszczamy tradycyjnie na rynek nasze redakcyjne kalendarze, ale o tym szerzej wkrótce... 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
TEST